2016. július 25., hétfő

Órarend

  2016. július 25., hétfő Következő nap »
06:00 08:00 09:00 10:00 11:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Alakformáló Perczel Dóra 06:30                  
Alakformáló Hóbor Nikolett     09:15              
Alakformáló Mucsi Edina             17:15      
Alakformáló Szőts István                 19:00  
Alakformáló Rizmayer Nikolett         11:15          
Alakformáló Kállai Etelka                   20:00
Alakformáló Starter Hóbor Nikolett             17:00      
Alakformáló Starter Kállai Etelka                 19:00  
Alakformáló Starter Szántai-Kis Szabina             17:30      
BodyART Heimer Viktória       10:15            
Cross training Bikics Sanyi     09:15             20:30
Fanatic Alak Rizmayer Nikolett               18:00    
Gerinctréning Szilágyi Mónika   08:15                
Giryafit Fischer Gábor                 19:15  
Interval mix Sasvári Nikolett               18:00    
Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér                   20:15
Kettlebell Starter Bikics Sanyi       10:15            
Kritikus Zónák Rizmayer Beáta           16:15        
Senior torna Szentpéteri Krisztina         11:15          
Spinning Fischer Gábor               18:00    
Spinning Perczel Dóra   08:15         17:00      
Spinning Makár Tamás                 19:00 20:00
Spinning Hóbor Nikolett       10:15            
Spinning Pais Petra           16:00        
Stretching Mucsi Edina               18:30    
Stretching Szántai-Kis Szabina               18:30    
TRX Pázmándi Nóra   08:15                
TRX Szentpéteri Krisztina             17:30      
TRX Starter Nyári Iza           16:30        
TRX Starter Rábel Sándor                 19:30  
Világtáncok Szántai-Kis Szabina                 19:30  
Zumba Kállai Etelka             17:00      
Zumba Angyal Andris               18:15    
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve
könnyűközepesnehéz
Club Royal
Aerobik
Funkcionális
Studió 1
Studió 2
Spinning
Időpont hétfő július 25. kedd július 26. szerda július 27. csütörtök július 28. péntek július 29. szombat július 30. vasárnap július 31.
6:00              
7:00              
8:00 8:15 - 9:15 Gerinctréning Szilágyi Mónika   8:15 - 9:15 Gerinctréning Szilágyi Mónika   8:15 - 9:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra    
9:00 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:15 - 10:15 Alakformáló Pázmándi Nóra 9:15 - 10:15 Alakformáló Pázmándi Nóra 9:30 - 10:30 Kangoo Krekács Ildi  
10:00 10:15 - 11:15 BodyART Heimer Viktória   10:15 - 11:15 BodyART Heimer Viktória 10:15 - 11:15 Baba-mama torna Rubin Olivér 10:15 - 11:15 Pilates Nyári Iza   10:30 - 11:30 Stretching Mucsi Edina
11:00 11:15 - 12:15 Alakformáló Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Senior torna Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 Alakformáló Matkó Tímea 11:30 - 12:30 Senior torna Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 Alakformáló Mucsi Edina 11:00 - 12:00 Fanatic Jump Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Matkó Tímea
12:00           12:00 - 13:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett  
13:00              
14:00              
15:00              
16:00           16:15 - 17:15 Alakformáló Starter Szántó Ildikó 16:00 - 17:00 Kangoo Krekács Ildi
17:00 17:00 - 18:00 Zumba Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Zumba Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Kangoo Hermán Adri 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:00 - 18:00 Alakformáló Hermán Adri
18:00 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beáta 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beáta 18:00 - 19:00 Zumba Sebesi Hunor 18:30 - 19:45 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla
19:00 19:00 - 20:00 Alakformáló Szőts István 19:00 - 20:00 Zumba Sebesi Hunor 19:00 - 20:00 P. Gerinctréning Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Szőts István      
20:00 20:15 - 21:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:00 - 21:00 Kangoo Hermán Adri 20:15 - 21:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:00 - 21:00 Kangoo Hermán Adri      
Időpont hétfő július 25. kedd július 26. szerda július 27. csütörtök július 28. péntek július 29. szombat július 30. vasárnap július 31.
6:00              
7:00   7:00 - 8:00 SpinRacing Proniewicz Zita 7:00 - 8:00 Spinning Pálinkás Balázs 7:00 - 8:00 SpinRacing Proniewicz Zita      
8:00 8:15 - 9:15 Spinning Perczel Dóra 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:15 - 9:15 Spinning Perczel Dóra 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:15 - 9:15 Spinning Perczel Dóra    
9:00           9:00 - 10:00 Spinning Perczel Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás
10:00 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Perczel Dóra 10:00 - 11:00 Spinning Rizmayer Beáta 10:00 - 11:00 Spinning Makár Tamás
11:00             11:00 - 12:00 Spinning Makár Tamás
12:00              
13:00              
14:00              
15:00              
16:00 16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra 16:00 - 17:00 Spinning Baranyai Noémi   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra  
17:00 17:00 - 18:00 Spinning Perczel Dóra 17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter 17:00 - 18:00 Spinning Perczel Dóra 17:00 - 18:00 Spinning Makár Tamás 17:00 - 18:00 SpinRacing Proniewicz Zita    
18:00 18:00 - 19:00 Spinning Fischer Gábor 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 SpinRacing Proniewicz Zita 18:00 - 19:00 Spinning Makár Tamás 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra   18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra
19:00 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Rizmayer Beáta 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Rizmayer Beáta 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás   19:00 - 20:00 Spinning Starter Pálinkás Balázs
20:00 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:15 Spinning Starter Nagy-Szilitsán Eszter 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:15 Spinning Starter Nagy-Szilitsán Eszter 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás    
Időpont hétfő július 25. kedd július 26. szerda július 27. csütörtök július 28. péntek július 29. szombat július 30. vasárnap július 31.
6:00 6:30 - 7:30 Alakformáló Perczel Dóra   6:30 - 7:30 Alakformáló Perczel Dóra 6:30 - 7:30 Napindító Jóga Király Helga 6:30 - 7:30 Alakformáló Perczel Dóra    
7:00              
8:00 8:15 - 9:15 TRX Pázmándi Nóra 8:00 - 9:00 Köredzés Máramarosi Gergő 8:15 - 9:15 TRX Szentpéteri Krisztina 8:00 - 9:00 Köredzés Máramarosi Gergő 8:15 - 9:15 TRX Szentpéteri Krisztina 8:15 - 9:15 BodyART Horváth Petra  
9:00 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Szentpéteri Krisztina 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Szentpéteri Krisztina 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Starter Rábel Sándor 9:00 - 10:00 Cross training Bikics Sanyi
10:00 10:15 - 11:15 Kettlebell Starter Bikics Sanyi 10:15 - 11:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:30 - 11:30 Pilates Király Helga 10:15 - 11:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:15 - 11:15 Cross training Bikics Sanyi 10:15 - 11:15 Fatkiller Boxing Szentpéteri Krisztina 10:00 - 11:00 TRX Bikics Sanyi
11:00 11:15 - 12:15 Senior torna Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 TRX Starter Pázmándi Nóra 11:30 - 12:30 TRX Starter Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 Alakformáló Rizmayer Nikolett     11:00 - 12:00 FitFight Bikics Sanyi
12:00              
13:00              
14:00              
15:00           15:00 - 16:00 TRX Máramarosi Gergő  
16:00 16:30 - 17:30 TRX Starter Nyári Iza 16:30 - 17:30 Köredzés Szőts István 16:30 - 17:30 TRX Bikics Sanyi 16:30 - 17:30 TRX Nyári Iza 16:30 - 17:30 TRX Starter Pázmándi Nóra   16:00 - 17:00 TRX Starter Rábel Sándor
17:00 17:30 - 18:30 TRX Szentpéteri Krisztina 17:30 - 18:30 Gerinctréning Mucsi Edina 17:30 - 18:30 Cross training Bikics Sanyi 17:30 - 18:30 Gerinctréning Mucsi Edina 17:30 - 18:30 TRX Szentpéteri Krisztina 17:00 - 18:00 TRX Bikics Sanyi 17:00 - 18:00 Pilates Nyári Iza
18:00 18:30 - 19:30 Stretching Mucsi Edina 18:30 - 19:30 Jóga (Dinamikus) Sasvári Nikolett 18:30 - 19:30 FitBox Wekerle Gyula 18:30 - 19:30 Jóga (Dinamikus) Sasvári Nikolett 18:30 - 19:30 TRX - Köredzés Szentpéteri Krisztina 18:00 - 19:00 Spartan Bikics Sanyi 18:00 - 19:00 TRX Nyári Iza
19:00 19:30 - 20:30 TRX Starter Rábel Sándor 19:30 - 20:30 TRX Máramarosi Gergő 19:30 - 20:30 DeepWORK Horváth Petra 19:30 - 20:30 TRX Máramarosi Gergő 19:30 - 20:30 TRX Rábel Sándor   19:00 - 20:00 FitBox Wekerle Gyula
20:00 20:30 - 21:30 Cross training Bikics Sanyi 20:30 - 21:30 Spartan Bikics Sanyi 20:30 - 21:30 TRX Rábel Sándor 20:30 - 21:30 TRX Varga Zsuzsa Marietta 20:30 - 21:45 Cross training Bikics Sanyi    
Időpont hétfő július 25. kedd július 26. szerda július 27. csütörtök július 28. péntek július 29. szombat július 30. vasárnap július 31.
6:00              
7:00              
8:00              
9:00           9:00 - 10:00 Kritikus Zónák Rizmayer Beáta 9:30 - 10:30 Alakformáló Mucsi Edina
10:00       10:15 - 11:15 Hot Iron Starter Fehér Sándor      
11:00           11:00 - 12:00 Party fitness Cseh-Szakál Tibor  
12:00              
13:00              
14:00              
15:00              
16:00 16:15 - 17:15 Kritikus Zónák Rizmayer Beáta   16:15 - 17:15 Kritikus Zónák Rizmayer Beáta   16:15 - 17:15 Alakformáló Kállai Etelka 16:15 - 17:30 Giryafit Fischer Gábor 16:00 - 17:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka
17:00 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:15 - 18:15 Hot Iron Fehér Sándor 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:15 - 18:15 Köredzés Szőts István 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Kállai Etelka    
18:00 18:15 - 19:15 Zumba Angyal Andris 18:15 - 19:15 Alakformáló Oravecz István 18:15 - 19:15 Zumba Angyal Andris 18:15 - 19:15 Zumba Dátán Luca 18:15 - 19:15 Alakformáló Mucsi Edina   18:00 - 19:00 Hot Iron Fehér Sándor
19:00 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:15 - 20:15 HardCore Oravecz István 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:15 - 20:15 HardCore Pázmándi Nóra 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor    
20:00              
Időpont hétfő július 25. kedd július 26. szerda július 27. csütörtök július 28. péntek július 29. szombat július 30. vasárnap július 31.
6:00              
7:00              
8:00              
9:00              
10:00           10:00 - 11:00 Alakformáló Perczel Dóra  
11:00              
12:00              
13:00              
14:00              
15:00           15:30 - 16:30 Gerinctréning Frei Gabriella  
16:00           16:30 - 17:30 Stretching Frei Gabriella  
17:00 17:30 - 18:30 Alakformáló Starter Szántai-Kis Szabina 17:30 - 18:30 Alakformáló Varga Zsuzsa Marietta 17:30 - 18:30 Stretching Szántai-Kis Szabina 17:30 - 18:30 Alakformáló Rizmayer Nikolett 17:30 - 18:30 Terhestorna Szilágyi Mónika    
18:00 18:30 - 19:30 Stretching Szántai-Kis Szabina 18:30 - 19:30 Zsírégető Éva Zsófi 18:30 - 19:30 BodyART Horváth Petra 18:30 - 19:30 Zsírégető Éva Zsófi 18:30 - 19:30 DeepWORK Horváth Petra    
19:00 19:30 - 20:30 Világtáncok Szántai-Kis Szabina 19:30 - 20:30 DeepWORK Heimer Viktória   19:45 - 20:45 DeepWORK Horváth Petra 19:30 - 20:30 BodyART Horváth Petra    
20:00   20:30 - 21:30 Relax Jóga Király Helga          
Időpont hétfő július 25. kedd július 26. szerda július 27. csütörtök július 28. péntek július 29. szombat július 30. vasárnap július 31.
6:00              
7:00              
8:00              
9:00           9:30 - 10:30 Kettlebell Starter Kállai Etelka 9:30 - 10:30 Step Starter Matkó Tímea
10:00           10:30 - 11:30 Gymstick Kállai Etelka 10:30 - 11:30 Interval mix Matkó Tímea
11:00           11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Krekács Ildi  
12:00              
13:00              
14:00              
15:00              
16:00              
17:00 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Step Starter Matkó Tímea 17:00 - 18:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Step Starter Matkó Tímea   17:00 - 18:00 Alakformáló Fehér Sándor
18:00 18:00 - 19:00 Interval mix Sasvári Nikolett 18:00 - 19:00 Gymstick Kállai Etelka 18:00 - 19:00 Interval mix Matkó Tímea 18:00 - 19:00 Gymstick Kállai Etelka 18:00 - 19:00 Interval mix Matkó Tímea   18:00 - 19:00 Alakformáló Wekerle Gyula
19:00 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Kállai Etelka 19:00 - 20:00 Girlystyle Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Proniewicz Zita 19:00 - 20:00 Girlystyle Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Matkó Tímea    
20:00 20:00 - 21:00 Alakformáló Kállai Etelka 20:00 - 21:00 Alakformáló Sasvári Nikolett 20:00 - 21:00 Alakformáló Wekerle Gyula 20:00 - 21:00 Alakformáló Krekács Ildi 20:00 - 21:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett    
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve

Órák