2016. augusztus 24., szerda

Órarend

  2016. augusztus 24., szerda Következő nap »
07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Alakformáló Hóbor Nikolett     09:15              
Alakformáló Matkó Tímea         11:15          
Alakformáló Wekerle Gyula                   20:00
Alakformáló Mucsi Edina             17:15      
Alakformáló Starter Proniewicz Zita                 19:00  
BodyART Heimer Viktória       10:15            
BodyART Horváth Petra               18:30    
Cross training Bikics Sanyi     09:15       17:30      
DeepWORK Horváth Petra                 19:30  
Fanatic Alak Rizmayer Nikolett               18:00    
FitBox Wekerle Gyula               18:30    
Gerincjóga Király Helga       10:30            
Gerinctréning Szilágyi Mónika   08:15                
Giryafit Fischer Gábor                 19:15  
Interval mix Matkó Tímea               18:00    
Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér                   20:15
Kritikus Zónák Rizmayer Beáta           16:15        
P. Gerinctréning Mucsi Edina                 19:00  
Spinning Makár Tamás                 19:00 20:00
Spinning Nagy-Szilitsán Eszter 07:00 08:15                
Spinning Hóbor Nikolett       10:15            
Spinning Pais Petra           16:00 17:00      
SpinRacing Proniewicz Zita               18:00    
Step Starter Matkó Tímea             17:00      
Stretching Szántai-Kis Szabina             17:30      
TRX Szentpéteri Krisztina   08:15                
TRX Bikics Sanyi           16:30       20:30
TRX Starter Szentpéteri Krisztina         11:30          
Zumba Kállai Etelka             17:00      
Zumba Angyal Andris               18:15    
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve
könnyűközepesnehéz
Club Royal
Aerobik
Funkcionális
Studió 1
Studió 2
Spinning
Időpont szerda augusztus 24. csütörtök augusztus 25. péntek augusztus 26. szombat augusztus 27. vasárnap augusztus 28. hétfő augusztus 29. kedd augusztus 30. szerda augusztus 31. csütörtök szeptember 1. péntek szeptember 2. szombat szeptember 3. vasárnap szeptember 4.
6:00                        
7:00                        
8:00 8:15 - 9:15 Gerinctréning Szilágyi Mónika   8:15 - 9:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra     8:15 - 9:15 Gerinctréning Szilágyi Mónika   8:15 - 9:15 Gerinctréning Szilágyi Mónika   8:15 - 9:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra    
9:00 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:15 - 10:15 Alakformáló Pázmándi Nóra 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett     9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:15 - 10:15 Alakformáló Pázmándi Nóra 9:15 - 10:15 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:30 - 10:30 Kangoo Krekács Ildi  
10:00 10:15 - 11:15 BodyART Heimer Viktória 10:15 - 11:15 Anyajóga Rubin Olivér 10:15 - 11:15 Gerincjóga Király Helga   10:30 - 11:30 Stretching Mucsi Edina 10:15 - 11:15 BodyART Heimer Viktória 10:15 - 11:15 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 10:15 - 11:15 BodyART Heimer Viktória 10:15 - 11:15 Anyajóga Rubin Olivér 10:15 - 11:15 Gerincjóga Király Helga   10:30 - 11:30 Stretching Mucsi Edina
11:00 11:15 - 12:15 Alakformáló Matkó Tímea 11:30 - 12:30 Senior torna Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 Alakformáló Mucsi Edina 11:00 - 12:00 Fanatic Jump Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Matkó Tímea 11:15 - 12:15 Alakformáló Tarnóczy Andrea 11:30 - 12:30 Senior torna Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 Alakformáló Matkó Tímea 11:30 - 12:30 Senior torna Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 Alakformáló Mucsi Edina 11:00 - 12:00 Fanatic Jump Kemecsei Szonja 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Matkó Tímea
12:00       12:00 - 13:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett             12:00 - 13:00 Alakformáló Perczel Dóra  
13:00                        
14:00                        
15:00       15:15 - 16:15 Alakformáló Hermán Adri                
16:00       16:15 - 17:15 Kangoo Hermán Adri 16:00 - 17:00 Kangoo Hermán Adri           16:15 - 17:15 Alakformáló Starter Matkó Tímea 16:00 - 17:00 Kangoo Krekács Ildi
17:00 17:00 - 18:00 Zumba Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Kangoo Hermán Adri   17:00 - 18:00 Alakformáló Hermán Adri 17:00 - 18:00 Zumba Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Zumba Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Kangoo Krekács Ildi 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:00 - 18:00 Alakformáló Hermán Adri
18:00 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beáta 18:00 - 19:00 Zumba Dátán Luca 18:30 - 19:45 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér   18:00 - 19:00 Fanatic Alak Kemecsei Szonja 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Kemecsei Szonja 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Kemecsei Szonja 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Kemecsei Szonja 18:00 - 19:00 Zumba Dátán Luca 18:30 - 19:45 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla
19:00 19:00 - 20:00 P. Gerinctréning Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Szőts István       19:00 - 20:00 Alakformáló Szőts István 19:00 - 20:00 Zumba Kállai Etelka 19:00 - 20:00 P. Gerinctréning Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Szőts István      
20:00 20:15 - 21:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:00 - 21:00 Kangoo Hermán Adri       20:15 - 21:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:00 - 21:00 Kangoo Hermán Adri 20:15 - 21:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:00 - 21:00 Kangoo Hermán Adri      
Időpont szerda augusztus 24. csütörtök augusztus 25. péntek augusztus 26. szombat augusztus 27. vasárnap augusztus 28. hétfő augusztus 29. kedd augusztus 30. szerda augusztus 31. csütörtök szeptember 1. péntek szeptember 2. szombat szeptember 3. vasárnap szeptember 4.
6:00                        
7:00 7:00 - 8:00 Spinning Nagy-Szilitsán Eszter 7:00 - 8:00 SpinRacing Proniewicz Zita         7:00 - 8:00 SpinRacing Proniewicz Zita 7:00 - 8:00 Spinning Pálinkás Balázs 7:00 - 8:00 SpinRacing Proniewicz Zita      
8:00 8:15 - 9:15 Spinning Nagy-Szilitsán Eszter 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:15 - 9:15 Spinning Hóbor Nikolett     8:15 - 9:15 Spinning Perczel Dóra 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:15 - 9:15 Spinning Perczel Dóra 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:15 - 9:15 Spinning Perczel Dóra    
9:00         9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás           9:00 - 10:00 Spinning Perczel Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás
10:00 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:00 - 11:00 Spinning Rizmayer Beáta 10:00 - 11:00 Spinning Makár Tamás 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Hóbor Nikolett 10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett 10:00 - 11:00 Spinning Makár Tamás
11:00         11:00 - 12:00 Spinning Makár Tamás             11:00 - 12:00 Spinning Makár Tamás
12:00                        
13:00                        
14:00                        
15:00                        
16:00 16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra 16:00 - 17:00 Spinning Baranyai Noémi   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra   16:00 - 17:00 Spinning Perczel Dóra 16:00 - 17:00 Spinning Baranyai Noémi   16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra  
17:00 17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra 17:00 - 18:00 Spinning Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 SpinRacing Proniewicz Zita     17:00 - 18:00 Spinning Perczel Dóra 17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter 17:00 - 18:00 Spinning Perczel Dóra 17:00 - 18:00 Spinning Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 SpinRacing Proniewicz Zita    
18:00 18:00 - 19:00 SpinRacing Proniewicz Zita 18:00 - 19:00 Spinning Hóbor Nikolett 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra   18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra 18:00 - 19:00 Spinning Fischer Gábor 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 SpinRacing Proniewicz Zita 18:00 - 19:00 Spinning Hóbor Nikolett 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra   18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra
19:00 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Rizmayer Beáta 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás     19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Nagy-Szilitsán Eszter 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás   19:00 - 20:00 Spinning Starter Pálinkás Balázs
20:00 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:15 Spinning Starter Nagy-Szilitsán Eszter 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás     20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:15 Spinning Starter Nagy-Szilitsán Eszter 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:15 Spinning Starter Makár Tamás 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás    
Időpont szerda augusztus 24. csütörtök augusztus 25. péntek augusztus 26. szombat augusztus 27. vasárnap augusztus 28. hétfő augusztus 29. kedd augusztus 30. szerda augusztus 31. csütörtök szeptember 1. péntek szeptember 2. szombat szeptember 3. vasárnap szeptember 4.
6:00   6:30 - 7:30 Napindító Jóga Király Helga 6:30 - 7:30 Alakformáló Szántó Ildikó     6:30 - 7:30 Alakformáló Perczel Dóra   6:30 - 7:30 Alakformáló Perczel Dóra 6:30 - 7:30 Napindító Jóga Király Helga 6:30 - 7:30 Alakformáló Perczel Dóra    
7:00                        
8:00 8:15 - 9:15 TRX Szentpéteri Krisztina 8:00 - 9:00 Köredzés Máramarosi Gergő 8:15 - 9:15 TRX Szentpéteri Krisztina     8:15 - 9:15 TRX Pázmándi Nóra 8:00 - 9:00 Köredzés Máramarosi Gergő 8:15 - 9:15 TRX Szentpéteri Krisztina 8:00 - 9:00 Köredzés Máramarosi Gergő 8:15 - 9:15 TRX Szentpéteri Krisztina 8:15 - 9:15 BodyART Horváth Petra  
9:00 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Szentpéteri Krisztina 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Starter Rábel Sándor 9:00 - 10:00 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Szentpéteri Krisztina 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Szentpéteri Krisztina 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sanyi 9:15 - 10:15 TRX Starter Rábel Sándor 9:00 - 10:00 Cross training Bikics Sanyi
10:00 10:30 - 11:30 Gerincjóga Király Helga 10:15 - 11:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:15 - 11:15 Cross training Bikics Sanyi 10:15 - 11:15 Fatkiller Boxing Szőts István 10:00 - 11:00 TRX Bikics Sanyi 10:15 - 11:15 Kettlebell Starter Bikics Sanyi 10:15 - 11:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:30 - 11:30 Gerincjóga Király Helga 10:15 - 11:15 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:15 - 11:15 Cross training Bikics Sanyi 10:15 - 11:15 Fatkiller Boxing Szőts István 10:00 - 11:00 TRX Bikics Sanyi
11:00 11:30 - 12:30 TRX Starter Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 Alakformáló Rizmayer Nikolett     11:00 - 12:00 FitFight Bikics Sanyi 11:15 - 12:15 Senior torna Szentpéteri Krisztina 11:15 - 12:15 TRX Starter Pázmándi Nóra 11:30 - 12:30 TRX Starter Pázmándi Nóra 11:15 - 12:15 Alakformáló Szántó Ildikó     11:00 - 12:00 FitFight Bikics Sanyi
12:00                        
13:00                        
14:00                        
15:00       15:00 - 16:00 TRX Máramarosi Gergő             15:00 - 16:00 TRX Máramarosi Gergő  
16:00 16:30 - 17:30 TRX Bikics Sanyi 16:30 - 17:30 TRX Szentpéteri Krisztina 16:30 - 17:30 TRX Starter Pázmándi Nóra   16:00 - 17:00 TRX Starter Rábel Sándor 16:30 - 17:30 TRX Starter Pázmándi Nóra 16:30 - 17:30 Köredzés Szőts István 16:30 - 17:30 TRX Bikics Sanyi 16:30 - 17:30 TRX Szentpéteri Krisztina 16:30 - 17:30 TRX Starter Pázmándi Nóra   16:00 - 17:00 TRX Starter Rábel Sándor
17:00 17:30 - 18:30 Cross training Bikics Sanyi 17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla 17:30 - 18:30 TRX Szentpéteri Krisztina 17:00 - 18:00 TRX Bikics Sanyi   17:30 - 18:30 TRX Szentpéteri Krisztina 17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla 17:30 - 18:30 Cross training Bikics Sanyi 17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla 17:30 - 18:30 TRX Szentpéteri Krisztina 17:00 - 18:00 TRX Bikics Sanyi 17:00 - 18:00 Pilates Nyári Iza
18:00 18:30 - 19:30 FitBox Wekerle Gyula 18:30 - 19:30 Jóga (Dinamikus) Sasvári Nikolett   18:00 - 19:00 Spartan Bikics Sanyi 18:00 - 19:00 TRX Bikics Sanyi 18:30 - 19:30 Stretching Mucsi Edina 18:30 - 19:30 Jóga (Dinamikus) Sasvári Nikolett 18:30 - 19:30 FitBox Wekerle Gyula 18:30 - 19:30 Jóga (Dinamikus) Sasvári Nikolett   18:00 - 19:00 Spartan Bikics Sanyi 18:00 - 19:00 TRX Nyári Iza
19:00 19:30 - 20:30 DeepWORK Horváth Petra 19:30 - 20:30 TRX Máramarosi Gergő 19:30 - 20:30 TRX Rábel Sándor   19:00 - 20:00 FitBox Wekerle Gyula 19:30 - 20:30 TRX Starter Rábel Sándor 19:30 - 20:30 TRX Máramarosi Gergő 19:30 - 20:30 DeepWORK Horváth Petra 19:30 - 20:30 TRX Máramarosi Gergő 19:30 - 20:30 TRX Rábel Sándor   19:00 - 20:00 FitBox Wekerle Gyula
20:00 20:30 - 21:30 TRX Bikics Sanyi 20:30 - 21:30 TRX Varga Zsuzsa Marietta 20:30 - 21:45 Cross training Bikics Sanyi     20:30 - 21:30 Cross training Bikics Sanyi 20:30 - 21:30 Spartan Bikics Sanyi 20:30 - 21:30 TRX Rábel Sándor 20:30 - 21:30 TRX Varga Zsuzsa Marietta 20:30 - 21:45 Cross training Bikics Sanyi    
Időpont szerda augusztus 24. csütörtök augusztus 25. péntek augusztus 26. szombat augusztus 27. vasárnap augusztus 28. hétfő augusztus 29. kedd augusztus 30. szerda augusztus 31. csütörtök szeptember 1. péntek szeptember 2. szombat szeptember 3. vasárnap szeptember 4.
6:00                        
7:00                        
8:00                        
9:00       9:00 - 10:00 Kritikus Zónák Rizmayer Beáta 9:30 - 10:30 Alakformáló Mucsi Edina           9:00 - 10:00 Kritikus Zónák Hóbor Nikolett 9:30 - 10:30 Alakformáló Mucsi Edina
10:00   10:15 - 11:15 Hot Iron Starter Fehér Sándor             10:15 - 11:15 Hot Iron Starter Fehér Sándor      
11:00       11:00 - 12:00 Party fitness Cseh-Szakál Tibor             11:00 - 12:00 Party fitness Cseh-Szakál Tibor  
12:00                        
13:00                        
14:00                        
15:00                        
16:00 16:15 - 17:15 Kritikus Zónák Rizmayer Beáta   16:15 - 17:15 Alakformáló Szőts István 16:00 - 17:00 Giryafit Bikics Sanyi 16:00 - 17:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka 16:15 - 17:15 Kritikus Zónák Mucsi Edina   16:15 - 17:15 Kritikus Zónák Mucsi Edina   16:15 - 17:15 Regeneráció, mobilizáció Oravecz István 16:15 - 17:30 Giryafit Fischer Gábor 16:00 - 17:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka
17:00 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:15 - 18:15 Köredzés Szőts István 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Kállai Etelka     17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:15 - 18:15 Hot Iron Fehér Sándor 17:15 - 18:15 Alakformáló Mucsi Edina 17:15 - 18:15 Köredzés Szőts István 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Oravecz István    
18:00 18:15 - 19:15 Zumba Angyal Andris 18:15 - 19:15 Zumba Dátán Luca 18:15 - 19:15 Alakformáló Mucsi Edina   18:00 - 19:00 Hot Iron Fehér Sándor 18:15 - 19:15 Zumba Angyal Andris 18:15 - 19:15 Alakformáló Oravecz István 18:15 - 19:15 Zumba Angyal Andris 18:15 - 19:15 Zumba Dátán Luca 18:15 - 19:15 Alakformáló Mucsi Edina   18:00 - 19:00 Hot Iron Fehér Sándor
19:00 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:15 - 20:15 HardCore Oravecz István 19:15 - 20:30 Giryafit Bikics Sanyi     19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:15 - 20:15 HardCore Oravecz István 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:15 - 20:15 HardCore Oravecz István 19:15 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor    
20:00                        
Időpont szerda augusztus 24. csütörtök augusztus 25. péntek augusztus 26. szombat augusztus 27. vasárnap augusztus 28. hétfő augusztus 29. kedd augusztus 30. szerda augusztus 31. csütörtök szeptember 1. péntek szeptember 2. szombat szeptember 3. vasárnap szeptember 4.
6:00                        
7:00                        
8:00                        
9:00                        
10:00                     10:00 - 11:00 Alakformáló Perczel Dóra  
11:00                        
12:00                        
13:00                        
14:00                        
15:00       15:30 - 16:30 Gerinctréning Frei Gabriella             15:30 - 16:30 Gerinctréning Frei Gabriella  
16:00       16:30 - 17:30 Stretching Frei Gabriella             16:30 - 17:30 Stretching Frei Gabriella  
17:00 17:30 - 18:30 Stretching Szántai-Kis Szabina 17:30 - 18:30 Alakformáló Rizmayer Nikolett       17:30 - 18:30 Alakformáló Starter Szántai-Kis Szabina 17:30 - 18:30 Alakformáló Varga Zsuzsa Marietta 17:30 - 18:30 Stretching Szántai-Kis Szabina 17:30 - 18:30 Alakformáló Szántó Ildikó 17:30 - 18:30 Terhestorna Szilágyi Mónika    
18:00 18:30 - 19:30 BodyART Horváth Petra 18:30 - 19:30 Zsírégető Éva Zsófi       18:30 - 19:30 Stretching Szántai-Kis Szabina 18:30 - 19:30 Zsírégető Éva Zsófi 18:30 - 19:30 BodyART Horváth Petra 18:30 - 19:30 Zsírégető Éva Zsófi 18:30 - 19:30 DeepWORK Horváth Petra    
19:00   19:30 - 20:30 Interval mix Sasvári Nikolett         19:30 - 20:30 DeepWORK Heimer Viktória   19:30 - 20:30 DeepWORK Heimer Viktória 19:30 - 20:30 BodyART Horváth Petra    
20:00             20:30 - 21:30 Relax Jóga Király Helga          
Időpont szerda augusztus 24. csütörtök augusztus 25. péntek augusztus 26. szombat augusztus 27. vasárnap augusztus 28. hétfő augusztus 29. kedd augusztus 30. szerda augusztus 31. csütörtök szeptember 1. péntek szeptember 2. szombat szeptember 3. vasárnap szeptember 4.
6:00                        
7:00                        
8:00                        
9:00       9:30 - 10:30 Kettlebell Starter Kállai Etelka 9:30 - 10:30 Step Starter Matkó Tímea           9:30 - 10:30 Kettlebell Starter Kállai Etelka 9:30 - 10:30 Step Starter Matkó Tímea
10:00       10:30 - 11:30 Gymstick Kállai Etelka 10:30 - 11:30 Interval mix Matkó Tímea           10:30 - 11:30 Gymstick Kállai Etelka 10:30 - 11:30 Interval mix Matkó Tímea
11:00                     11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Krekács Ildi  
12:00                        
13:00                        
14:00                        
15:00                        
16:00                        
17:00 17:00 - 18:00 Step Starter Matkó Tímea 17:00 - 18:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Step Starter Matkó Tímea   17:00 - 18:00 Alakformáló Fehér Sándor 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Step Starter Matkó Tímea 17:00 - 18:00 Kettlebell Starter Kállai Etelka 17:00 - 18:00 Step Starter Matkó Tímea   17:00 - 18:00 Alakformáló Fehér Sándor
18:00 18:00 - 19:00 Interval mix Matkó Tímea 18:00 - 19:00 Gymstick Kállai Etelka 18:00 - 19:00 Interval mix Matkó Tímea   18:00 - 19:00 Alakformáló Wekerle Gyula 18:00 - 19:00 Interval mix Sasvári Nikolett 18:00 - 19:00 Gymstick Kállai Etelka 18:00 - 19:00 Interval mix Matkó Tímea 18:00 - 19:00 Gymstick Kállai Etelka 18:00 - 19:00 Interval mix Matkó Tímea   18:00 - 19:00 Alakformáló Wekerle Gyula
19:00 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Proniewicz Zita 19:00 - 20:00 Girlystyle Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Matkó Tímea     19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Kállai Etelka 19:00 - 20:00 Girlystyle Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Proniewicz Zita 19:00 - 20:00 Girlystyle Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Matkó Tímea    
20:00 20:00 - 21:00 Alakformáló Wekerle Gyula 20:00 - 21:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 20:00 - 21:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett     20:00 - 21:00 Alakformáló Kállai Etelka 20:00 - 21:00 Alakformáló Sasvári Nikolett 20:00 - 21:00 Alakformáló Wekerle Gyula 20:00 - 21:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 20:00 - 21:00 Alakformáló Szántó Ildikó    
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve

Órák