2019. október 19., szombat

Órarend

  2019. október 19., szombat Következő nap »
ÓRATÍPUS/OKTATÓ/NEHÉZSÉG 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Alakformáló Nagy Erika
                  18:30  
Alakformáló Lékó Zsanett
    10:00                
Alakformáló Rizmayer Nikolett
        12:00            
Alakformáló Ujhelyi Irma
                  18:15  
Alakformáló Nagy Andrea
      11:15              
Alakformáló Szántó Ildikó
    10:30                
Alakformáló Erdős Éva
08:15               17:30    
Alakformáló Starter Ujhelyi Irma
                17:15    
Alakformáló Starter Nagy Andrea
    10:15                
Alakformáló Starter Krekács Ildi
  09:00                  
Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó
  09:00         15:00        
BodyART Olaj Petra
      11:00              
Cross Starter Bikics Sándor
    10:00                
Cross training Bikics Sándor
              16:30      
Fanatic Alak Rizmayer Nikolett
      11:00              
Fanatic Jump Bajnok Dávid
              16:15      
FitBox Wekerle Gyula
    10:15                
FittFight Bikics Sándor
                17:30    
FREEK Step Adamcsek Edit
  09:00                  
Gerinctréning Olaj Petra
            15:30        
Gerinctréning Krekács Ildi
    10:00                
Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett
  09:30                  
Interval mix Pilisy Zsófi
                    19:30
Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér
                  18:30  
Kangoo Szabó Alexandra
                    19:30
Kettlebell Tóth Richárd
                  18:30  
Party fitness Cseh-Szakál Tibor
      11:00              
Pilates Olaj Petra
              16:30      
Pilates Kotrik Viki
08:30                    
Spartan Tóth Richárd
                    19:30
Spinning Fischer Gábor
          14:00          
Spinning Makár Tamás
08:15 09:15                  
Spinning Majoros Dóra
    10:15 11:15              
Spinning Simon Alexandra
              16:00 17:00    
Spinning Kazi Alex
                  18:00 19:00
Stretching Szabó Nikolett
      11:30              
Stretching Szántó Ildikó
              16:00      
TRX Pilisy Zsófi
        12:15            
TRX Rábel Sándor
08:15                    
TRX Starter Rábel Sándor
  09:15                  
TRX Starter Pilisy Zsófi
      11:15           18:30  
Zumba Nagy Erika
                17:15    
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve
könnyű
közepes
nehéz
Club Royal
Aerobik terem
Performance t.
Balance stúdió
Move stúdió
Spinning terem
Impulse terem
Időpont szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00       6:45 - 7:45 Alakformáló Lékó Zsanett 6:45 - 7:45 Alakformáló Adamkó Szilvia 6:45 - 7:45 Alakformáló Lékó Zsanett 6:45 - 7:45 Alakformáló Adamkó Szilvia    
7:00                  
8:00   8:30 - 9:30 Alakformáló Nagy Erika   8:00 - 9:00 Alakformáló Pais Petra   8:00 - 9:00 Alakformáló Lékó Zsanett 8:00 - 9:00 Alakformáló Farkas Roxána   8:30 - 9:30 Alakformáló Nagy Erika
9:00 9:00 - 10:00 Alakformáló Starter Krekács Ildi 9:30 - 10:30 Alakformáló Erdős Éva 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:00 - 10:00 Alakformáló Starter Krekács Ildi 9:30 - 10:30 Alakformáló Mucsi Edina
10:00 10:00 - 11:00 Alakformáló Lékó Zsanett 10:30 - 11:30 Stretching Olaj Petra 10:00 - 11:00 BodyART Heimer Viktória 10:00 - 11:00 Gerinctréning Lóránth Kata 10:00 - 11:00 BodyART Heimer Viktória 10:00 - 11:00 Gerinctréning Lóránth Kata 10:00 - 11:00 Gerinctréning Pázmándi Nóra 10:00 - 11:00 Alakformáló Lékó Zsanett 10:30 - 11:30 Stretching Mucsi Edina
11:00 11:00 - 12:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Fanatic Jump Bajnok Dávid 11:00 - 12:00 Senior torna Varga Diana 11:00 - 12:00 Senior torna Lóránth Kata 11:00 - 12:00 Senior torna Varga Diana 11:00 - 12:00 Senior torna Lóránth Kata 11:00 - 12:00 Senior torna Pázmándi Nóra 11:00 - 12:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 11:30 - 12:30 Fanatic Jump Varga Diana
12:00 12:00 - 13:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett             12:00 - 13:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett  
13:00                  
14:00                  
15:00     15:00 - 16:00 Alakformáló Pais Petra 15:00 - 16:00 Alakformáló Erdős Éva 15:00 - 16:00 Alakformáló Pais Petra   15:00 - 16:00 Senior torna Varga Diana    
16:00 16:15 - 17:15 Fanatic Jump Bajnok Dávid 16:00 - 17:00 Kangoo Krekács Ildi   16:00 - 17:00 Alakformáló Lékó Zsanett   16:00 - 17:00 Alakformáló: Body Control Lékó Zsanett 16:00 - 17:00 Fanatic Jump Varga Diana 16:15 - 17:15 Fanatic Jump Bajnok Dávid 16:00 - 17:00 Kangoo Szabó Alexandra
17:00 17:15 - 18:15 Zumba Nagy Erika 17:00 - 18:00 Alakformáló Ujhelyi Irma 17:00 - 18:00 Retro Dance Fehér Sándor 17:00 - 18:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 Alakformáló Mucsi Edina 17:00 - 18:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 17:00 - 18:00 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett 17:15 - 18:15 Zumba Nagy Erika 17:00 - 18:00 Alakformáló Krizsa Tímea
18:00 18:30 - 19:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 18:00 - 19:00 Zumba Nagy Erika 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beatrix 18:00 - 19:00 Fanatic Alak Rizmayer Nikolett 18:00 - 19:00 Fanatic Jump Rizmayer Beatrix 18:00 - 19:00 Retro Dance Fehér Sándor 18:30 - 19:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 18:00 - 19:00 Zumba Nagy Erika
19:00 19:30 - 20:30 Kangoo Szabó Alexandra 19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána   19:00 - 20:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó 19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 19:00 - 20:00 Alakformáló Pázmándi Nóra 19:00 - 20:00 Kangoo Krekács Ildi 19:30 - 20:30 Kangoo Szabó Alexandra 19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána
20:00     20:00 - 21:00 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:00 - 21:00 Kangoo Szabó Alexandra 20:00 - 21:00 Kangoo Krekács Ildi 20:00 - 21:00 Kangoo Szabó Alexandra 20:00 - 21:00 Fanatic Jump Bajnok Dávid    
Időpont szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00     6:15 - 7:15 Spinning Nagy Hunor       6:15 - 7:15 Spinning Nagy Hunor    
7:00       7:00 - 8:00 Spinning Pais Petra 7:00 - 8:00 Spinning Ézsiás Péter 7:00 - 8:00 Spinning Nagy Hunor      
8:00 8:15 - 9:15 Spinning Makár Tamás 8:15 - 9:15 Spinning Makár Tamás 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:00 - 9:00 Spinning Ézsiás Péter 8:00 - 9:00 Spinning Hóbor Nikolett 8:00 - 9:00 Spinning Makár Tamás 8:15 - 9:15 Spinning Makár Tamás 8:15 - 9:15 Spinning Makár Tamás
9:00 9:15 - 10:15 Spinning Makár Tamás 9:15 - 10:15 Spinning Makár Tamás 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás 9:00 - 10:00 Spinning Pais Petra 9:00 - 10:00 Spinning Majoros Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Majoros Dóra 9:00 - 10:00 Spinning Makár Tamás 9:15 - 10:15 Spinning Makár Tamás 9:15 - 10:15 Spinning Makár Tamás
10:00 10:15 - 11:15 Spinning Majoros Dóra 10:15 - 11:15 Spinning Makár Tamás 10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett 10:00 - 11:00 Spinning Majoros Dóra 10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett   10:00 - 11:00 Spinning Hóbor Nikolett 10:15 - 11:15 Spinning Makár Tamás 10:15 - 11:15 Spinning Makár Tamás
11:00 11:15 - 12:15 Spinning Majoros Dóra 11:15 - 12:15 Spinning Makár Tamás   11:00 - 12:00 Spinning Fischer Gábor   11:00 - 12:00 Spinning Fischer Gábor   11:15 - 12:15 Spinning Nagy Hunor 11:15 - 12:15 Spinning Makár Tamás
12:00   12:15 - 13:15 Spinning Makár Tamás             12:15 - 13:15 Spinning Makár Tamás
13:00                  
14:00 14:00 - 15:00 Spinning Fischer Gábor             14:00 - 15:00 Spinning Fischer Gábor  
15:00   15:00 - 16:00 Spinning Kazi Alex 15:00 - 16:00 Spinning Majoros Dóra 15:00 - 16:00 Spinning Krizsa Tímea     15:00 - 16:00 Spinning Hóbor Nikolett   15:00 - 16:00 Spinning Kazi Alex
16:00 16:00 - 17:00 Spinning Simon Alexandra 16:00 - 17:00 Spinning Kazi Alex 16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra 16:00 - 17:00 Spinning Hóbor Nikolett 16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra 16:00 - 17:00 SpinRacing Szabó Alexandra 16:00 - 17:00 Spinning Krizsa Tímea 16:00 - 17:00 Spinning Simon Alexandra 16:00 - 17:00 Spinning Krizsa Tímea
17:00 17:00 - 18:00 Spinning Simon Alexandra 17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra 17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra 17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter 17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra 17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter 17:00 - 18:00 Spinning Nagy Hunor 17:00 - 18:00 Spinning Simon Alexandra 17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra
18:00 18:00 - 19:00 Spinning Kazi Alex 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 Spinning Makár Tamás 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra 18:00 - 19:00 Spinning Kazi Alex 18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra
19:00 19:00 - 19:55 Spinning Kazi Alex 19:00 - 20:00 Spinning Starter Majoros Dóra 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Pais Petra 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Pais Petra 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 19:55 Spinning Kazi Alex 19:00 - 20:00 Spinning Starter Majoros Dóra
20:00     20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:00 Spinning Starter Szabó Bence 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás 20:00 - 21:00 Spinning Starter Szabó Bence 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás    
Időpont szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00     6:15 - 7:15 TRX Pilisy Zsófi 6:15 - 7:15 TRX Pilisy Zsófi 6:15 - 7:15 TRX Tóth Richárd 6:15 - 7:15 TRX Pilisy Zsófi 6:15 - 7:15 TRX Pilisy Zsófi    
7:00                  
8:00 8:15 - 9:15 TRX Rábel Sándor 8:15 - 9:15 TRX Pilisy Zsófi 8:00 - 9:00 TRX Fehér Ádám 8:00 - 9:00 TRX Fehér Ádám 8:00 - 9:00 Cross training Bikics Sándor 8:00 - 9:00 TRX Starter Fehér Ádám 8:00 - 9:00 TRX Fehér Ádám 8:15 - 9:15 TRX Rábel Sándor 8:15 - 9:15 TRX Pilisy Zsófi
9:00 9:15 - 10:15 TRX Starter Rábel Sándor 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sándor 9:00 - 10:00 Cross training Bikics Sándor 9:00 - 10:00 TRX Fehér Ádám 9:00 - 10:00 FittFight Bikics Sándor 9:00 - 10:00 TRX Fehér Ádám 9:00 - 10:00 TRX Starter Farkas Roxána 9:15 - 10:15 TRX Starter Rábel Sándor 9:15 - 10:15 Cross training Bikics Sándor
10:00 10:15 - 11:15 FitBox Wekerle Gyula 10:15 - 11:15 TRX Bikics Sándor 10:00 - 11:00 Cross Starter Tóth Richárd 10:00 - 10:00 Kettlebell Fehér Ádám 10:00 - 11:00 TRX Tóth Richárd 10:00 - 11:00 Alakformáló Starter Pázmándi Nóra 10:00 - 11:00 Interval mix Tóth Richárd 10:15 - 11:15 FitBox Wekerle Gyula 10:15 - 11:15 TRX Bikics Sándor
11:00 11:15 - 12:15 TRX Starter Pilisy Zsófi 11:15 - 12:15 FittFight Bikics Sándor 11:00 - 12:00 Alakformáló Farkas Roxána 11:00 - 12:00 TRX Starter Pázmándi Nóra 11:00 - 12:00 Interval mix Tóth Richárd 11:00 - 12:00 TRX Starter Pázmándi Nóra 11:00 - 12:00 TRX Starter Tóth Richárd 11:15 - 12:15 TRX Starter Pilisy Zsófi 11:15 - 12:15 FittFight Bikics Sándor
12:00 12:15 - 13:15 TRX Pilisy Zsófi 12:15 - 13:15 TRX Tóth Richárd           12:15 - 13:15 TRX Pilisy Zsófi 12:15 - 13:15 TRX Tóth Richárd
13:00                  
14:00                  
15:00   15:00 - 16:00 Cross Starter Tóth Richárd   15:15 - 16:15 Interval mix Tóth Richárd 15:15 - 16:15 TRX Tóth Richárd 15:15 - 16:15 Spartan Tóth Richárd 15:15 - 16:15 TRX Tóth Richárd   15:00 - 16:00 Cross Starter Tóth Richárd
16:00 16:30 - 17:30 Cross training Bikics Sándor 16:00 - 17:00 TRX Starter Pais Petra 16:15 - 17:15 TRX Starter Farkas Roxána 16:15 - 17:15 TRX Tóth Richárd   16:15 - 17:15 TRX Pilisy Zsófi 16:15 - 17:15 TRX Starter Pázmándi Nóra 16:30 - 17:30 Cross training Bikics Sándor 16:00 - 17:00 TRX Starter Pais Petra
17:00 17:30 - 18:30 FittFight Bikics Sándor 17:00 - 18:00 TRX Tóth Richárd 17:15 - 18:15 TRX Starter Rábel Sándor 17:15 - 18:15 TRX Starter Mucsi Edina 17:15 - 18:15 Cross training Bikics Sándor 17:15 - 18:15 TRX Starter Mucsi Edina 17:15 - 18:15 TRX Rábel Sándor 17:30 - 18:30 FittFight Bikics Sándor 17:00 - 18:00 TRX Tóth Richárd
18:00 18:30 - 19:30 TRX Starter Pilisy Zsófi 18:00 - 19:00 TRX Starter Tóth Richárd 18:15 - 19:15 Cross Starter Rábel Sándor 18:15 - 19:15 Pilates Vargha Viki 18:15 - 19:15 FitBox Wekerle Gyula   18:15 - 19:15 Cross Starter Rábel Sándor 18:30 - 19:30 TRX Starter Pilisy Zsófi 18:00 - 19:00 TRX Starter Tóth Richárd
19:00 19:30 - 20:30 Interval mix Pilisy Zsófi 19:00 - 20:00 FitBox Wekerle Gyula 19:15 - 20:15 FittFight Bikics Sándor 19:15 - 20:15 Cross training Bikics Sándor 19:15 - 20:15 FittFight Bikics Sándor 19:15 - 20:15 Cross training Rábel Sándor 19:15 - 20:15 FitBox Wekerle Gyula 19:30 - 20:30 Interval mix Pilisy Zsófi 19:00 - 20:00 FitBox Wekerle Gyula
20:00     20:15 - 21:15 Cross training Bikics Sándor 20:15 - 21:15 TRX Bikics Sándor 20:15 - 21:15 TRX Rábel Sándor 20:15 - 21:15 TRX Rábel Sándor 20:15 - 21:15 Cross training Bikics Sándor    
Időpont szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00                  
7:00                  
8:00                  
9:00 9:00 - 10:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó             9:00 - 10:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó  
10:00 10:00 - 11:00 Cross Starter Bikics Sándor 10:00 - 11:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó           10:00 - 11:00 Cross Starter Bikics Sándor 10:00 - 11:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó
11:00 11:00 - 12:00 Party fitness Cseh-Szakál Tibor 11:00 - 12:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó           11:00 - 12:00 Party fitness Cseh-Szakál Tibor 11:00 - 12:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó
12:00   12:00 - 13:00 Alakformáló Szántó Ildikó             12:00 - 13:00 Alakformáló Szántó Ildikó
13:00                  
14:00                  
15:00 15:00 - 16:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó           15:30 - 16:30 Alakformáló Pais Petra 15:00 - 16:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó  
16:00 16:00 - 17:00 Stretching Szántó Ildikó 16:00 - 17:00 Interval mix Tóth Richárd   16:30 - 17:30 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó   16:30 - 17:30 Alakformáló Pais Petra 16:30 - 17:30 Alakformáló Pais Petra 16:00 - 17:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó 16:00 - 17:00 Interval mix Tóth Richárd
17:00   17:00 - 18:00 BodyART Pakucs Eta 17:30 - 18:30 Alakformáló Mucsi Edina 17:30 - 18:30 Alakformáló Oravecz István 17:30 - 18:30 Salsa Fitness Szántó Ildikó 17:30 - 18:30 Zumba Fehér Sándor 17:30 - 18:30 Party fitness Cseh-Szakál Tibor   17:00 - 18:00 Gerinctréning Kovács Csilla
18:00   18:00 - 19:00 Zumba Angyal Andris & Yosery Petit Moncada 18:30 - 19:30 Zumba Angyal Andris 18:30 - 19:30 HardCore Oravecz István 18:30 - 19:30 Zumba Angyal Andris 18:30 - 19:30 HardCore Oravecz István 18:30 - 19:30 Gerinctréning Kovács Csilla    
19:00     19:30 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:30 - 20:30 Zumba Fehér Sándor 19:30 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:30 - 20:30 Alakformáló Szántó Ildikó 19:30 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor    
20:00     20:30 - 21:30 Zumba Nagy Erika 20:30 - 21:30 Alakformáló: Body Control Pais Petra   20:30 - 21:30 Alakformáló Pais Petra      
Időpont szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00                  
7:00       7:00 - 8:00 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett   7:00 - 8:00 Stretching Szabó Nikolett      
8:00   8:15 - 9:15 Pilates Szabó Nikolett 8:00 - 9:00 Alakformáló Koltai Mónika 8:00 - 9:00 Pilates Szabó Nikolett 8:00 - 9:00 Alakformáló Farkas Roxána 8:00 - 9:00 P. Gerinctréning Szabó Nikolett     8:15 - 9:15 Pilates Szabó Nikolett
9:00 9:00 - 10:00 FREEK Step Adamcsek Edit 9:15 - 10:15 Gerinctréning Szabó Nikolett 9:00 - 10:00 Dance Aerobic Koltai Mónika 9:00 - 10:00 Gerinctréning Olaj Petra 9:00 - 10:00 Pilates Olaj Petra 9:00 - 10:00 Pilates Vargha Viki   9:00 - 10:00 FREEK Step Adamcsek Edit 9:15 - 10:15 Gerinctréning Szabó Nikolett
10:00 10:00 - 11:00 Gerinctréning Krekács Ildi 10:15 - 11:15 Gerinctréning + Stretching Kotrik Viki 10:00 - 11:00 Gerinctréning Olaj Petra 10:00 - 11:00 Stretching Olaj Petra   10:00 - 11:00 BodyART Olaj Petra   10:00 - 11:00 Gerinctréning Krekács Ildi 10:15 - 11:15 Gerinctréning + Stretching Kotrik Viki
11:00 11:00 - 12:00 BodyART Olaj Petra 11:15 - 12:15 Pilates Kotrik Viki 11:00 - 12:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett   11:00 - 12:00 Alakformáló Sárosi Vivien   11:00 - 12:00 Pilates Szabó Nikolett 11:00 - 12:00 BodyART Olaj Petra 11:15 - 12:15 Pilates Kotrik Viki
12:00   12:15 - 13:15 Gerinctréning Kotrik Viki             12:15 - 13:15 Gerinctréning Kotrik Viki
13:00                  
14:00                  
15:00 15:30 - 16:30 Gerinctréning Olaj Petra 15:00 - 16:00 Gerinctréning Krekács Ildi           15:30 - 16:30 Gerinctréning Olaj Petra  
16:00 16:30 - 17:30 Pilates Olaj Petra   16:30 - 17:30 Gerinctréning Lóránth Kata 16:30 - 17:30 P. Gerinctréning Szabó Nikolett 16:30 - 17:30 Step Starter Nagy-Matkó Tímea 16:30 - 17:30 P. Gerinctréning Pakucs Eta 16:30 - 17:30 Step Nagy-Matkó Tímea 16:30 - 17:30 Pilates Olaj Petra  
17:00     17:30 - 18:30 Pilates Vargha Viki 17:30 - 18:30 Pilates Szabó Nikolett 17:30 - 18:30 Alakformáló Nagy Andrea 17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla 17:30 - 18:30 Alakformáló Krizsa Tímea    
18:00 18:30 - 19:30 Alakformáló Nagy Erika 18:00 - 19:00 Yoga Flow Kovács Viktória 18:30 - 19:30 Pilates Vargha Viki 18:30 - 19:30 Alakformáló: Body Control Éva Zsófi 18:30 - 19:30 DeepWORK Olaj Petra 18:30 - 19:30 Alakformáló: Body Control Éva Zsófi 18:30 - 19:30 DeepWORK Heimer Viktória 18:30 - 19:30 Alakformáló Nagy Erika 18:00 - 19:00 Yoga Flow Kovács Viktória
19:00     19:30 - 20:30 Step Nagy-Matkó Tímea 19:30 - 20:30 DeepWORK Heimer Viktória 19:30 - 20:30 BodyART Olaj Petra 19:30 - 20:30 BodyART Heimer Viktória 19:30 - 20:30 Stretching Pilisy Zsófi    
20:00     20:30 - 21:30 BodyART Olaj Petra 20:30 - 21:30 Step Adamcsek Edit 20:30 - 21:30 Jóga (Rubin-flow) Rubin Olivér 20:30 - 21:30 Yoga Flow Kovács Viktória      
Időpont szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00                  
7:00                  
8:00 8:30 - 9:30 Pilates Kotrik Viki 8:30 - 9:30 BodyART Olaj Petra           8:30 - 9:30 Pilates Kotrik Viki 8:30 - 9:30 BodyART Olaj Petra
9:00 9:30 - 10:30 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett 9:30 - 10:30 Interval mix Nagy-Matkó Tímea 9:00 - 10:00 Interval mix Fehér Ádám 9:00 - 10:00 Pilates Vargha Viki     9:00 - 10:00 Kettlebell Fehér Ádám 9:30 - 10:30 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett 9:30 - 10:30 Interval mix Nagy-Matkó Tímea
10:00 10:30 - 11:30 Alakformáló Szántó Ildikó 10:30 - 11:30 Step Starter Nagy-Matkó Tímea 10:00 - 11:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó   10:00 - 11:00 Alakformáló Pais Petra     10:30 - 11:30 Alakformáló Szántó Ildikó 10:30 - 11:30 Step Starter Nagy-Matkó Tímea
11:00 11:30 - 12:30 Stretching Szabó Nikolett 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Nagy-Matkó Tímea 11:00 - 12:00 Callanetics Tóth Mary 11:00 - 12:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 11:00 - 12:00 Callanetics Tóth Mary 11:00 - 12:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett 11:00 - 12:00 Alakformáló Mucsi Edina 11:30 - 12:30 Stretching Szabó Nikolett 11:30 - 12:30 Alakformáló Starter Nagy-Matkó Tímea
12:00                  
13:00                  
14:00                  
15:00   15:00 - 16:00 Callanetics Tóth Mary   15:00 - 16:00 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána     15:00 - 16:00 Callanetics Tóth Mary   15:00 - 16:00 Callanetics Tóth Mary
16:00   16:00 - 17:00 Alakformáló Pilisy Zsófi 16:00 - 17:00 Alakformáló Erdős Éva   16:00 - 17:00 Callanetics Tóth Mary 16:00 - 17:00 Alakformáló Hóbor Nikolett 16:00 - 17:00 Alakformáló Hóbor Nikolett   16:00 - 17:00 Alakformáló Pilisy Zsófi
17:00 17:30 - 18:30 Alakformáló Erdős Éva 17:00 - 18:00 Kettlebell Pilisy Zsófi 17:00 - 18:00 Alakformáló Pázmándi Nóra 17:00 - 18:00 Alakformáló Starter Krizsa Tímea 17:00 - 18:00 Gerinctréning Lóránth Kata 17:00 - 18:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó 17:00 - 18:00 Callanetics Tóth Mary 17:30 - 18:30 Alakformáló Sárosi Vivien 17:00 - 18:00 Kettlebell Pilisy Zsófi
18:00 18:30 - 19:30 Kettlebell Tóth Richárd   18:00 - 19:00 Giryafit Starter Fischer Gábor 18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla 18:00 - 19:00 Giryafit Starter Fischer Gábor 18:00 - 19:00 Pilates Vargha Viki 18:00 - 19:00 Interval mix Nagy-Matkó Tímea 18:30 - 19:30 Kettlebell Tóth Richárd 18:00 - 19:00 Alakformáló Kovács Csilla
19:00 19:30 - 20:30 Spartan Tóth Richárd   19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó 19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Interval mix Nagy-Matkó Tímea 19:00 - 20:00 Stretching Mucsi Edina 19:00 - 20:00 Alakformáló Rizmayer Nikolett 19:30 - 20:30 Spartan Tóth Richárd  
20:00     20:00 - 21:00 Alakformáló Bajnok Dávid 20:00 - 21:00 Kettlebell Pilisy Zsófi 20:00 - 21:00 Alakformáló Nagy Andrea 20:00 - 21:00 FREEK Step Adamcsek Edit 20:00 - 21:00 Alakformáló Erdős Éva    
Időpont szombat október 19. vasárnap október 20. hétfő október 21. kedd október 22. szerda október 23. csütörtök október 24. péntek október 25. szombat október 26. vasárnap október 27.
6:00                  
7:00     7:15 - 8:15 Alakformáló Szabó Réka   7:15 - 8:15 Alakformáló Kálovics Alexandra   7:15 - 8:15 Alakformáló Kálovics Alexandra    
8:00 8:15 - 9:15 Alakformáló Erdős Éva       8:15 - 9:15 Alakformáló: Body Control Kálovics Alexandra   8:15 - 9:15 Alakformáló: Body Control Kálovics Alexandra 8:15 - 9:15 Alakformáló Weinmann Xénia  
9:00       9:15 - 10:15 Alakformáló Nagy Andrea 9:15 - 10:15 Dance Aerobic Farkas Roxána 9:15 - 10:15 Gerinctréning + Stretching Szabó Nikolett 9:15 - 10:15 Gerinctréning + Stretching Szabó Réka    
10:00 10:15 - 11:15 Alakformáló Starter Nagy Andrea       10:15 - 11:15 Gerinctréning Olaj Petra 10:15 - 11:15 Alakformáló Ujhelyi Irma   10:15 - 11:15 Alakformáló Starter Nagy Andrea  
11:00 11:15 - 12:15 Alakformáló Nagy Andrea   11:15 - 12:15 Gerinctréning + Stretching Nádas Nóri     11:15 - 12:15 Alakformáló Majoros Dóra 11:15 - 12:15 Gerinctréning + Stretching Nádas Nóri 11:15 - 12:15 Alakformáló Nagy Andrea  
12:00                  
13:00                  
14:00                  
15:00     15:15 - 16:15 Spartan Tóth Richárd     15:15 - 16:15 Alakformáló Nagy Andrea      
16:00     16:15 - 17:15 Alakformáló: Body Control Majoros Dóra 16:15 - 17:15 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 16:15 - 17:15 Spartan Tóth Richárd 16:15 - 17:15 Dance Aerobic Farkas Roxána      
17:00 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Ujhelyi Irma 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Majoros Dóra 17:15 - 18:15 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 17:15 - 18:15 Alakformáló Ujhelyi Irma 17:15 - 18:15 Gerinctréning + Stretching Olaj Petra 17:15 - 18:15 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 17:15 - 18:15 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Weinmann Xénia 17:15 - 18:15 Alakformáló Starter Majoros Dóra
18:00 18:15 - 19:15 Alakformáló Ujhelyi Irma   18:15 - 19:15 Alakformáló Erdős Éva 18:15 - 19:15 Alakformáló Sárosi Vivien 18:15 - 19:15 Alakformáló Erdős Éva 18:15 - 19:15 Alakformáló Sárosi Vivien 18:15 - 19:15 Alakformáló Varga Diana 18:15 - 19:15 Alakformáló Ujhelyi Irma  
19:00   19:15 - 20:15 Alakformáló Szabó Réka 19:15 - 20:15 Spartan Tóth Richárd 19:15 - 20:15 Alakformáló Majoros Dóra 19:15 - 20:15 Stretching Varga Diana 19:15 - 20:15 Interval mix Pilisy Zsófi 19:15 - 20:15 Spartan Tóth Richárd   19:15 - 20:15 Alakformáló Szabó Réka
20:00         20:15 - 21:15 Zumba Weinmann Xénia 20:15 - 21:15 Alakformáló Nagy Andrea 20:15 - 21:15 Zumba Weinmann Xénia    
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve

Órák