Órarend

Club Royal
Aerobik terem
Performance t.
Balance stúdió
Move stúdió
Spinning terem
Impulse terem
Időpont szerda december 8. csütörtök december 9. péntek december 10. szombat december 11. vasárnap december 12. hétfő december 13. kedd december 14.
8:00 8:30 - 9:30 Alakformáló Hóbor Nikolett            
9:00 9:30 - 10:30 Alakformáló Hóbor Nikolett 9:30 - 10:30 Alakformáló Hóbor Nikolett
Foglalás
  9:30 - 10:30 Alakformáló Hóbor Nikolett
Foglalás
  9:30 - 10:30 Alakformáló Hóbor Nikolett
Foglalás
9:30 - 10:30 Alakformáló Hóbor Nikolett
Foglalás
10:00 10:30 - 11:30 Senior torna Varga Diana 10:30 - 11:30 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó
Foglalás
      10:30 - 11:30 Senior torna Varga Diana
Foglalás
10:30 - 11:30 Alakformáló Pais Petra
Foglalás
11:00     11:00 - 12:00 Alakformáló Farkas Roxána
Foglalás
      11:30 - 12:30 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó
Foglalás
12:00              
13:00              
14:00              
15:00              
16:00     16:00 - 17:00 Alakformáló Hóbor Nikolett
Foglalás
16:00 - 17:00 Jump Bajnok Dávid
Foglalás
  16:00 - 17:00 Alakformáló Majoros Dóra
Foglalás
 
17:00 17:00 - 18:00 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána 17:00 - 18:00 Alakformáló Hóbor Nikolett
Foglalás
17:00 - 18:00 Alakformáló: Body Control Sárosi Vivien
Foglalás
17:00 - 18:00 Alakformáló Bajnok Dávid
Foglalás
17:00 - 18:00 Kangoo Szabó Alexandra
Foglalás
17:00 - 18:00 Alakformáló Hóbor Nikolett
Foglalás
17:00 - 18:00 Alakformáló Hóbor Nikolett
Foglalás
18:00 18:00 - 19:00 Jump Varga Diana 18:00 - 19:00 Jump Bajnok Dávid
Foglalás
18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla
Foglalás
18:00 - 19:00 Core training Németh Ramóna
Foglalás
18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla
Foglalás
18:00 - 19:00 Eurovision Dance Fehér Sándor
Foglalás
18:00 - 19:00 Jump Bajnok Dávid
Foglalás
19:00 19:00 - 20:00 Alakformáló Szántó Ildikó 19:00 - 20:00 Alakformáló Bajnok Dávid
Foglalás
19:00 - 20:00 Kangoo Szabó Alexandra
Foglalás
19:00 - 20:00 Fit Dance Németh Ramóna
Foglalás
  19:00 - 20:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó
Foglalás
19:00 - 20:00 Alakformáló Szántó Ildikó
Foglalás
20:00 20:00 - 21:00 Kangoo Krekács Ildi
Foglalás
20:00 - 21:00 Kangoo Nagy Barbara
Foglalás
      20:00 - 21:00 Alakformáló Bajnok Dávid
Foglalás
20:00 - 21:00 Kangoo Nagy Barbara
Foglalás
Időpont szerda december 8. csütörtök december 9. péntek december 10. szombat december 11. vasárnap december 12. hétfő december 13. kedd december 14.
8:00 8:30 - 9:30 Spinning Ézsiás Péter 8:30 - 9:30 Spinning Hóbor Nikolett
Foglalás
8:30 - 9:30 Spinning Makár Tamás
Foglalás
8:30 - 9:30 Spinning Makár Tamás
Foglalás
8:30 - 9:30 Spinning Makár Tamás
Foglalás
8:30 - 9:30 Spinning Hóbor Nikolett
Foglalás
8:30 - 9:30 Spinning Hóbor Nikolett
Foglalás
9:00 9:30 - 10:30 Spinning Ézsiás Péter 9:30 - 10:30 Spinning Majoros Dóra
Foglalás
9:30 - 10:30 Spinning Makár Tamás
Foglalás
9:30 - 10:30 Spinning Makár Tamás
Foglalás
9:30 - 10:30 Spinning Makár Tamás
Foglalás
9:30 - 10:30 Spinning Makár Tamás
Foglalás
9:30 - 10:30 Spinning Pais Petra
Foglalás
10:00   10:30 - 11:30 Spinning Pais Petra
Foglalás
  10:30 - 11:30 Spinning Majoros Dóra
Foglalás
10:30 - 11:30 Spinning Makár Tamás
Foglalás
  10:30 - 11:30 Spinning Majoros Dóra
Foglalás
11:00       11:30 - 12:30 Spinning Majoros Dóra
Foglalás
11:30 - 12:30 Spinning Makár Tamás
Foglalás
   
12:00              
13:00              
14:00              
15:00 15:00 - 16:00 Spinning Hóbor Nikolett 15:00 - 16:00 Spinning Majoros Dóra
Foglalás
15:00 - 16:00 Spinning Hóbor Nikolett
Foglalás
    15:00 - 16:00 Spinning Majoros Dóra
Foglalás
 
16:00 16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra 16:00 - 17:00 Spinning Hóbor Nikolett
Foglalás
16:00 - 17:00 Spinning Majoros Dóra
Foglalás
16:00 - 17:00 Spinning Fischer Gábor
Foglalás
16:00 - 17:00 Spinning Vránics Renáta
Foglalás
16:00 - 17:00 Spinning Pais Petra
Foglalás
16:00 - 17:00 Spinning Ézsiás Péter
Foglalás
17:00 17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra 17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter
Foglalás
17:00 - 18:00 Spinning Majoros Dóra
Foglalás
17:00 - 18:00 Spinning Starter Szabó Bence
Foglalás
17:00 - 18:00 Spinning Vránics Renáta
Foglalás
17:00 - 18:00 Spinning Pais Petra
Foglalás
17:00 - 18:00 Spinning Ézsiás Péter
Foglalás
18:00 18:00 - 19:00 Spinning Makár Tamás 18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter
Foglalás
18:00 - 19:00 Spinning Pais Petra
Foglalás
18:00 - 19:00 Spinning Szabó Bence
Foglalás
18:00 - 19:00 Spinning Majoros Dóra
Foglalás
18:00 - 19:00 Spinning Ézsiás Péter
Foglalás
18:00 - 19:00 Spinning Hóbor Nikolett
Foglalás
19:00 19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás 19:00 - 20:00 Spinning Pais Petra
Foglalás
19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás
Foglalás
19:00 - 20:00 Spinning Szabó Bence
Foglalás
19:00 - 20:00 Spinning Starter Majoros Dóra
Foglalás
19:00 - 20:00 Spinning Makár Tamás
Foglalás
19:00 - 20:00 Spinning Pais Petra
Foglalás
20:00 20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás
Foglalás
20:00 - 21:00 Spinning Starter Szabó Bence
Foglalás
20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás
Foglalás
    20:00 - 21:00 Spinning Makár Tamás
Foglalás
20:00 - 21:00 Spinning Starter Szabó Bence
Foglalás
Időpont szerda december 8. csütörtök december 9. péntek december 10. szombat december 11. vasárnap december 12. hétfő december 13. kedd december 14.
8:00       8:45 - 9:45 TRX Starter Medvegy Noémi
Foglalás
8:45 - 9:45 TRX Starter Bikics Sándor
Foglalás
   
9:00 9:00 - 10:00 Interval mix Fehér Ádám   9:00 - 10:00 TRX Power Bikics Sándor
Foglalás
9:45 - 10:45 TRX Starter Medvegy Noémi
Foglalás
9:45 - 10:45 Cross Starter Bikics Sándor
Foglalás
9:00 - 10:00 TRX Power Bikics Sándor
Foglalás
9:00 - 10:00 TRX Fehér Ádám
Foglalás
10:00 10:00 - 11:00 TRX Starter Farkas Roxána   10:00 - 11:00 TRX Starter Farkas Roxána
Foglalás
10:45 - 11:45 TRX Starter Pilisy Zsófi
Foglalás
10:45 - 11:45 Box Body Control Bikics Sándor
Foglalás
10:00 - 11:00 TRX Starter Tóth Richárd
Foglalás
 
11:00 11:00 - 12:00 FitFight Farkas Roxána            
12:00              
13:00              
14:00              
15:00     15:15 - 16:15 TRX Starter Tóth Richárd
Foglalás
  15:15 - 16:15 TRX Tóth Richárd
Foglalás
15:15 - 16:15 TRX Starter Tóth Richárd
Foglalás
15:15 - 16:15 TRX Starter Tóth Richárd
Foglalás
16:00 16:15 - 17:15 TRX Starter Tóth Richárd 16:15 - 17:15 TRX Starter Pais Petra
Foglalás
16:15 - 17:15 TRX Starter Farkas Roxána
Foglalás
  16:15 - 17:15 TRX Starter Pais Petra
Foglalás
16:15 - 17:15 TRX Starter Farkas Roxána
Foglalás
16:15 - 17:15 TRX Starter Medvegy Noémi
Foglalás
17:00 17:15 - 18:15 Cross Starter Bikics Sándor 17:15 - 18:15 TRX Tóth Richárd
Foglalás
17:15 - 18:15 FitFight Farkas Roxána
Foglalás
17:15 - 18:15 Box Body Control Bikics Sándor
Foglalás
17:15 - 18:15 FitFight Farkas Roxána
Foglalás
17:15 - 18:15 FitFight Farkas Roxána
Foglalás
17:15 - 18:15 TRX Starter Medvegy Noémi
Foglalás
18:00 18:15 - 19:15 FitBox Wekerle Gyula 18:15 - 19:15 Cross training Pilisy Zsófi
Foglalás
18:15 - 19:15 TRX Starter Medvegy Noémi
Foglalás
  18:15 - 19:15 FitBox Wekerle Gyula
Foglalás
18:15 - 19:15 Giryafit Starter Fischer Gábor
Foglalás
18:15 - 19:15 Cross training Pilisy Zsófi
Foglalás
19:00 19:15 - 20:15 Box Body Control Bikics Sándor 19:15 - 20:15 FitFight Farkas Roxána
Foglalás
19:15 - 20:15 FitBox Wekerle Gyula
Foglalás
    19:15 - 20:15 Box Body Control Bikics Sándor
Foglalás
19:15 - 20:15 Box Body Control Bikics Sándor
Foglalás
20:00   20:15 - 21:15 Box Body Control Bikics Sándor
Foglalás
         
Időpont szerda december 8. csütörtök december 9. péntek december 10. szombat december 11. vasárnap december 12. hétfő december 13. kedd december 14.
8:00              
9:00              
10:00       10:00 - 11:00 Cross Starter Bikics Sándor
Foglalás
10:00 - 11:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó
Foglalás
   
11:00         11:00 - 12:00 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó
Foglalás
   
12:00              
13:00              
14:00              
15:00     15:30 - 16:30 Alakformáló: Body Control Pais Petra
Foglalás
15:30 - 16:30 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó
Foglalás
     
16:00     16:30 - 17:30 Alakformáló: Body Control Pais Petra
Foglalás
16:30 - 17:30 Salsa Fitness Szántó Ildikó
Foglalás
    16:30 - 17:30 Alakformáló: Body Control Pais Petra
Foglalás
17:00   17:30 - 18:30 Zumba Fehér Sándor
Foglalás
    17:30 - 18:30 Zumba Dance Szitkay Dóra
Foglalás
17:30 - 18:30 Party fitness Cseh-Szakál Tibor
Foglalás
17:30 - 18:30 Alakformáló: Body Control Pais Petra
Foglalás
18:00 18:30 - 19:30 Zumba Fehér Sándor 18:30 - 19:30 HardCore Oravecz István
Foglalás
18:30 - 19:30 Giryafit Fischer Gábor
Foglalás
      18:30 - 19:30 HardCore Oravecz István
Foglalás
19:00 19:30 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor 19:30 - 20:30 Alakformáló: Body Control Szántó Ildikó
Foglalás
19:30 - 20:30 Retro Dance Fehér Sándor
Foglalás
    19:30 - 20:30 Giryafit Fischer Gábor
Foglalás
19:30 - 20:30 Zumba Fehér Sándor
Foglalás
20:00              
Időpont szerda december 8. csütörtök december 9. péntek december 10. szombat december 11. vasárnap december 12. hétfő december 13. kedd december 14.
8:00         8:30 - 9:30 Pilates Olaj Petra
Foglalás
8:30 - 9:30 Interval mix Fehér Ádám
Foglalás
 
9:00 9:30 - 10:30 BodyART® Heimer Viktória 9:00 - 10:00 Pilates Vargha Viki
Foglalás
  9:30 - 10:30 Stretching Pilisy Zsófi
Foglalás
9:30 - 10:30 BodyART® Olaj Petra
Foglalás
9:30 - 10:30 BodyART® Heimer Viktória
Foglalás
9:30 - 10:30 Stretching Olaj Petra
Foglalás
10:00 10:30 - 11:30 Gerinctréning Olaj Petra 10:00 - 11:00 BodyART® Olaj Petra
Foglalás
  10:30 - 11:30 BodyART® Olaj Petra
Foglalás
     
11:00         11:30 - 12:30 Callanetics Tóth Mary
Foglalás
   
12:00              
13:00              
14:00              
15:00     15:00 - 16:00 Callanetics Tóth Mary
Foglalás
       
16:00 16:00 - 17:00 Callanetics Tóth Mary         16:00 - 17:00 Callanetics Tóth Mary
Foglalás
 
17:00 17:00 - 18:00 Gerinctréning Krekács Ildi   17:00 - 18:00 Callanetics Tóth Mary
Foglalás
  17:00 - 18:00 Jóga: Flow Kovács Viktória
Foglalás
17:00 - 18:00 Gerinctréning Krekács Ildi
Foglalás
17:00 - 18:00 Pilates Olaj Petra
Foglalás
18:00 18:00 - 19:00 Pilates Vargha Viki 18:00 - 19:00 Gerinctréning Kovács Csilla
Foglalás
18:00 - 19:00 DeepWORK® Heimer Viktória
Foglalás
  18:00 - 19:00 Alakformáló Németh Ramóna
Foglalás
18:00 - 19:00 Alakformáló Hóbor Nikolett
Foglalás
18:00 - 19:00 Salsa Fitness Szántó Ildikó
Foglalás
19:00   19:00 - 20:00 FREEK Step Adamcsek Edit
Foglalás
19:15 - 20:15 Cross Starter Tóth Richárd
Foglalás
  19:00 - 20:00 Fit Dance Németh Ramóna
Foglalás
19:00 - 20:00 BodyART® Pakucs Eta
Foglalás
19:00 - 20:00 Alakformáló Starter Majoros Dóra
Foglalás
20:00 20:00 - 21:00 Core training Tóth Richárd
Foglalás
20:00 - 21:00 Kettlebell Pilisy Zsófi
Foglalás
      20:00 - 21:00 Cross Starter Tóth Richárd
Foglalás
20:00 - 21:00 TripleX mobility&stability Lazsán Éva
Foglalás
Időpont szerda december 8. csütörtök december 9. péntek december 10. szombat december 11. vasárnap december 12. hétfő december 13. kedd december 14.
8:00              
9:00 9:00 - 10:00 Gerinctréning Lóránth Kata 9:00 - 10:00 Alakformáló Pais Petra
Foglalás
9:00 - 10:00 Stretching Polányi Petra
Foglalás
9:00 - 10:00 FREEK Step Kalmár Jessica
Foglalás
9:00 - 10:00 Core training Tóth Richárd
Foglalás
9:00 - 10:00 Gerinctréning Lóránth Kata
Foglalás
9:00 - 10:00 Pilates Vargha Viki
Foglalás
10:00   10:00 - 11:00 Gerinctréning Lóránth Kata
Foglalás
10:00 - 11:00 Alakformáló Polányi Petra
Foglalás
10:00 - 11:00 Gerinctréning Krekács Ildi
Foglalás
10:00 - 11:00 Kettlebell Tóth Richárd
Foglalás
  10:00 - 11:00 Gerinctréning Lóránth Kata
Foglalás
11:00 11:00 - 12:00 Alakformáló Sárosi Vivien       11:00 - 12:00 DeepWork & Bodyart Mix Heimer Viktória
Foglalás
11:00 - 12:00 Alakformáló Sárosi Vivien
Foglalás
 
12:00              
13:00              
14:00              
15:00              
16:00 16:30 - 17:30 Alakformáló Hóbor Nikolett 16:00 - 17:00 Alakformáló Majoros Dóra
Foglalás
16:00 - 17:00 Cross training Pilisy Zsófi
Foglalás
  16:30 - 17:30 Cross Starter Tóth Richárd
Foglalás
16:30 - 17:30 Kettlebell Pilisy Zsófi
Foglalás
 
17:00 17:30 - 18:30 Alakformáló Hóbor Nikolett 17:30 - 18:30 Alakformáló: Body Control Pais Petra
Foglalás
17:00 - 18:00 Alakformáló: Body Control Fehér Sándor
Foglalás
  17:30 - 18:30 Funkcionális Interval Polányi Petra
Foglalás
17:30 - 18:30 Pilates Vargha Viki
Foglalás
17:30 - 18:30 Gerinctréning Kovács Csilla
Foglalás
18:00 18:30 - 19:30 Alakformáló: Body Control Pais Petra 18:30 - 19:30 Salsa Fitness Szántó Ildikó
Foglalás
18:15 - 19:15 Core training Tóth Richárd
Foglalás
  18:30 - 19:30 Alakformáló: Body Control Farkas Roxána
Foglalás
18:30 - 19:30 Pilates Vargha Viki
Foglalás
18:30 - 19:30 Alakformáló Sárosi Vivien
Foglalás
19:00 19:30 - 20:30 Eurovision Dance Fehér Sándor 19:30 - 20:30 Jóga: Flow Kovács Viktória
Foglalás
19:15 - 20:15 Zumba Angyal Andris
Foglalás
    19:30 - 20:30 FREEK Step Adamcsek Edit
Foglalás
19:30 - 20:30 DeepWORK® Heimer Viktória
Foglalás
20:00              
Időpont szerda december 8. csütörtök december 9. péntek december 10. szombat december 11. vasárnap december 12. hétfő december 13. kedd december 14.
8:00   8:30 - 9:30 Stretching Pilisy Zsófi
Foglalás
      8:30 - 9:30 Stretching Pilisy Zsófi
Foglalás
 
9:00              
10:00       10:00 - 11:00 Fat Burning Power Kalmár Jessica
Foglalás
     
11:00              
12:00              
13:00              
14:00              
15:00              
16:00              
17:00 17:00 - 18:00 Alakformáló: Body Control Fehér Sándor 17:00 - 18:00 Callanetics Vargha Viki
Foglalás
17:00 - 18:00 TripleX mobility&stability Lazsán Éva
Foglalás
  17:00 - 18:00 Alakformáló Kalmár Jessica
Foglalás
   
18:00 18:00 - 19:00 FitFight Farkas Roxána 18:00 - 19:00 Alakformáló Sárosi Vivien
Foglalás
    18:30 - 19:30 Stretching Polányi Petra
Foglalás
18:00 - 19:00 Alakformáló: Body Control Erdős Éva
Foglalás
18:00 - 19:00 Zumba Dance Szitkay Dóra
Foglalás
19:00 19:00 - 20:00 Stretching Varga Diana 19:00 - 20:00 Fat Burning Power Éva Zsófi
Foglalás
19:00 - 20:00 Alakformáló Kovács Csilla
Foglalás
    19:00 - 20:00 Fat Burning Power Nagy Barbara
Foglalás
19:00 - 20:00 Fat Burning Power Éva Zsófi
Foglalás
20:00   20:00 - 21:00 Alakformáló Starter Majoros Dóra
Foglalás
        20:00 - 21:00 Jóga: Flow Kovács Viktória
Foglalás
Jelmagyarázat:az órát megtartó, helyettesítő tanár neve
2021.12.08. (Szerda) Következő nap »
Óratípusok/Oktató/Nehézség 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Alakformáló Sárosi Vivien
11:00
Alakformáló Hóbor Nikolett
08:30 09:30 16:30 17:30
Alakformáló Szántó Ildikó
19:00
Alakformáló: Body Control Fehér Sándor
17:00
Alakformáló: Body Control Farkas Roxána
17:00
Alakformáló: Body Control Pais Petra
18:30
BodyART® Heimer Viktória
09:30
Box Body Control Bikics Sándor
19:15
Callanetics Tóth Mary
16:00
Core training Tóth Richárd
20:00
Online jegyvásárlás
Cross Starter Bikics Sándor
17:15
Eurovision Dance Fehér Sándor
19:30
FitBox Wekerle Gyula
18:15
FitFight Farkas Roxána
11:00 18:00
Gerinctréning Krekács Ildi
17:00
Gerinctréning Lóránth Kata
09:00
Gerinctréning Olaj Petra
10:30
Giryafit Fischer Gábor
19:30
Interval mix Fehér Ádám
09:00
Jump Varga Diana
18:00
Kangoo Krekács Ildi
20:00
Online jegyvásárlás
Pilates Vargha Viki
18:00
Senior torna Varga Diana
10:30
Spinning Pais Petra
16:00 17:00
Spinning Makár Tamás
18:00 19:00 20:00
Online jegyvásárlás
Spinning Ézsiás Péter
08:30 09:30
Spinning Hóbor Nikolett
15:00
Stretching Varga Diana
19:00
TRX Starter Tóth Richárd
16:15
TRX Starter Farkas Roxána
10:00
Zumba Fehér Sándor
18:30