2019. június 16., vasárnap
Preview

Alakformáló

Az óra 8-10 perces bemelegítéssel indul, melynek során a szervezetet felkészítjük az átmozgatásra. A fő részben egyszerűen felépített, jól követhető edzést végzünk, a lehető legtöbb izomcsoportra kiterjedően, változatos gyakorlatokkal és az erősítő, illetve alakformáló hatás fokozása érdekében különböző eszközök segítségével (súlyzó, gumikötél, szalag). A levezető részben az egész testre kiterjedő nyújtás következik, hogy izmaink megőrizzék a rugalmasságukat, regeneráljuk a testünket.
Nem koreografált óra. Kortól és edzettségi szinttől függetlenül bárki, bármikor csatlakozhat!

Cél: a szervezet izomtónusának növelése, testtartás javítása, a testvonal formálása.

Oktatók

Órák

Bajnok Dávid
2019. június 17., hétfő
20:00
Balogh Borbála
2019. június 16., vasárnap
19:00
2019. június 23., vasárnap
19:00
Erdős Éva
2019. június 17., hétfő
11:00
18:15
2019. június 19., szerda
18:15
2019. június 20., csütörtök
08:15
Farkas Roxána
2019. június 17., hétfő
11:00
15:15
2019. június 19., szerda
08:00
10:00
2019. június 21., péntek
08:00
Hermán Adri
2019. június 19., szerda
15:00
2019. június 20., csütörtök
15:00
2019. június 21., péntek
08:15
Hóbor Nikolett
2019. június 17., hétfő
09:00
2019. június 18., kedd
09:00
17:00
2019. június 19., szerda
09:00
16:00
2019. június 20., csütörtök
09:00
16:00
17:00
2019. június 21., péntek
09:00
16:00
Koltai Mónika
2019. június 17., hétfő
08:00
Kostyánszky Lajos
2019. június 17., hétfő
09:15
2019. június 19., szerda
09:15
Kovács Csilla
2019. június 16., vasárnap
18:00
2019. június 17., hétfő
15:00
2019. június 21., péntek
15:30
2019. június 23., vasárnap
18:00
Krizsa Tímea
2019. június 16., vasárnap
17:00
2019. június 18., kedd
16:00
2019. június 21., péntek
17:30
2019. június 23., vasárnap
17:00
Lékó Zsanett
2019. június 16., vasárnap
10:00
2019. június 18., kedd
06:45
16:00
19:00
2019. június 19., szerda
20:00
2019. június 20., csütörtök
06:45
08:00
Majoros Dóra
2019. június 20., csütörtök
11:15
11:15
Mucsi Edina
2019. június 16., vasárnap
09:30
2019. június 17., hétfő
17:30
19:00
2019. június 19., szerda
17:00
2019. június 21., péntek
11:00
2019. június 23., vasárnap
09:30
Nagy Erika
2019. június 16., vasárnap
08:30
2019. június 22., szombat
19:30
2019. június 23., vasárnap
08:30
Nagy Éva
2019. június 18., kedd
08:00
Oravecz István
2019. június 18., kedd
17:30
Pais Petra
2019. június 21., péntek
16:30
2019. június 22., szombat
17:00
Pilisy Zsófi
2019. június 16., vasárnap
12:00
17:00
2019. június 22., szombat
10:00
2019. június 23., vasárnap
16:00
Pázmándi Nóra
2019. június 17., hétfő
17:00
2019. június 20., csütörtök
19:00
Rizmayer Nikolett
2019. június 19., szerda
19:00
2019. június 20., csütörtök
11:00
2019. június 22., szombat
12:00
Szántó Ildikó
2019. június 20., csütörtök
19:30
2019. június 21., péntek
19:00
2019. június 22., szombat
10:30
2019. június 23., vasárnap
12:00
Sárosi Vivien
2019. június 16., vasárnap
10:15
2019. június 18., kedd
18:15
2019. június 19., szerda
11:15
2019. június 20., csütörtök
18:15
2019. június 22., szombat
18:15
2019. június 23., vasárnap
10:15
Tilinger Mónika
2019. június 18., kedd
10:15
2019. június 21., péntek
10:00
Varga Diana
2019. június 18., kedd
20:30
2019. június 21., péntek
18:15
2019. június 16., vasárnap
Balogh Borbála
19:00
Kovács Csilla
18:00
Krizsa Tímea
17:00
Lékó Zsanett
10:00
Mucsi Edina
09:30
Nagy Erika
08:30
Pilisy Zsófi
12:00
17:00
Sárosi Vivien
10:15
2019. június 17., hétfő
Bajnok Dávid
20:00
Erdős Éva
11:00
18:15
Farkas Roxána
11:00
15:15
Hóbor Nikolett
09:00
Koltai Mónika
08:00
Kostyánszky Lajos
09:15
Kovács Csilla
15:00
Mucsi Edina
17:30
19:00
Pázmándi Nóra
17:00
2019. június 18., kedd
Hóbor Nikolett
09:00
17:00
Krizsa Tímea
16:00
Lékó Zsanett
06:45
16:00
19:00
Nagy Éva
08:00
Oravecz István
17:30
Sárosi Vivien
18:15
Tilinger Mónika
10:15
Varga Diana
20:30
2019. június 19., szerda
Erdős Éva
18:15
Farkas Roxána
08:00
10:00
Hermán Adri
15:00
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
Kostyánszky Lajos
09:15
Lékó Zsanett
20:00
Mucsi Edina
17:00
Rizmayer Nikolett
19:00
Sárosi Vivien
11:15
2019. június 20., csütörtök
Erdős Éva
08:15
Hermán Adri
15:00
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
17:00
Lékó Zsanett
06:45
08:00
Majoros Dóra
11:15
11:15
Pázmándi Nóra
19:00
Rizmayer Nikolett
11:00
Szántó Ildikó
19:30
Sárosi Vivien
18:15
2019. június 21., péntek
Farkas Roxána
08:00
Hermán Adri
08:15
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
Kovács Csilla
15:30
Krizsa Tímea
17:30
Mucsi Edina
11:00
Pais Petra
16:30
Szántó Ildikó
19:00
Tilinger Mónika
10:00
Varga Diana
18:15
2019. június 22., szombat
Nagy Erika
19:30
Pais Petra
17:00
Pilisy Zsófi
10:00
Rizmayer Nikolett
12:00
Szántó Ildikó
10:30
Sárosi Vivien
18:15
2019. június 23., vasárnap
Balogh Borbála
19:00
Kovács Csilla
18:00
Krizsa Tímea
17:00
Mucsi Edina
09:30
Nagy Erika
08:30
Pilisy Zsófi
16:00
Szántó Ildikó
12:00
Sárosi Vivien
10:15