2017. szeptember 25., hétfő
Preview

Alakformáló

Az óra 8-10 perces bemelegítéssel indul, melynek során a szervezetet felkészítjük az átmozgatásra. A fő részben egyszerűen felépített, jól követhető edzést végzünk, a lehető legtöbb izomcsoportra kiterjedően, változatos gyakorlatokkal és az erősítő, illetve alakformáló hatás fokozása érdekében különböző eszközök segítségével (súlyzó, gumikötél, szalag). A levezető részben az egész testre kiterjedő nyújtás következik, hogy izmaink megőrizzék a rugalmasságukat, regeneráljuk a testünket.
Nem koreografált óra. Kortól és edzettségi szinttől függetlenül bárki, bármikor csatlakozhat!

Cél: a szervezet izomtónusának növelése, testtartás javítása, a testvonal formálása.

Oktatók

Órák

Fehér Sándor
2017. október 01., vasárnap
17:00
2017. október 08., vasárnap
17:00
Hermán Adri
2017. szeptember 29., péntek
16:00
2017. október 06., péntek
16:00
Hóbor Nikolett
2017. szeptember 25., hétfő
09:00
2017. szeptember 26., kedd
09:00
2017. szeptember 27., szerda
09:00
2017. október 02., hétfő
09:00
2017. október 03., kedd
09:00
2017. október 04., szerda
09:00
2017. október 05., csütörtök
09:00
2017. október 06., péntek
09:00
Kilián Csillag
2017. szeptember 25., hétfő
20:00
2017. szeptember 29., péntek
16:15
2017. szeptember 30., szombat
09:30
2017. október 01., vasárnap
18:00
2017. október 02., hétfő
20:00
2017. október 06., péntek
16:15
2017. október 08., vasárnap
18:00
Matkó Tímea
2017. szeptember 25., hétfő
17:15
2017. szeptember 27., szerda
11:00
2017. szeptember 29., péntek
17:00
2017. október 04., szerda
11:00
Mucsi Edina
2017. szeptember 27., szerda
17:15
2017. szeptember 29., péntek
11:00
18:15
2017. szeptember 30., szombat
17:15
2017. október 01., vasárnap
09:30
2017. október 02., hétfő
17:15
2017. október 04., szerda
17:15
2017. október 06., péntek
11:00
18:15
2017. október 07., szombat
17:15
2017. október 08., vasárnap
09:30
Oravecz István
2017. szeptember 26., kedd
18:00
2017. október 03., kedd
18:00
Pais Petra
2017. szeptember 29., péntek
16:30
2017. szeptember 30., szombat
17:30
2017. október 06., péntek
16:30
2017. október 07., szombat
17:30
Pilisy Zsófi
2017. október 01., vasárnap
17:00
2017. október 08., vasárnap
17:00
Pulay Szilvi
2017. szeptember 27., szerda
17:00
2017. október 04., szerda
17:00
Rizmayer Nikolett
2017. szeptember 25., hétfő
11:00
2017. szeptember 28., csütörtök
11:00
17:30
2017. szeptember 29., péntek
19:00
2017. szeptember 30., szombat
12:00
2017. október 02., hétfő
11:00
2017. október 05., csütörtök
11:00
17:30
2017. október 06., péntek
19:00
2017. október 07., szombat
12:00
Sasvári Nikolett
2017. szeptember 25., hétfő
16:30
2017. szeptember 26., kedd
20:00
2017. október 02., hétfő
16:30
2017. október 03., kedd
20:00
Szántó Ildikó
2017. szeptember 28., csütörtök
09:00
20:00
2017. szeptember 29., péntek
09:00
2017. szeptember 30., szombat
11:00
2017. október 01., vasárnap
12:30
2017. október 05., csütörtök
20:00
2017. október 07., szombat
11:00
2017. október 08., vasárnap
12:30
Szőts István
2017. szeptember 25., hétfő
19:00
2017. szeptember 28., csütörtök
19:00
2017. október 02., hétfő
19:00
2017. október 05., csütörtök
19:00
Varga Diana
2017. szeptember 25., hétfő
10:00
2017. október 02., hétfő
10:00
Varga Zsuzsa Marietta
2017. szeptember 26., kedd
17:30
2017. október 03., kedd
17:30
Wekerle Gyula
2017. október 01., vasárnap
18:00
2017. október 08., vasárnap
18:00
2017. szeptember 25., hétfő
Hóbor Nikolett
09:00
Kilián Csillag
20:00
Matkó Tímea
17:15
Rizmayer Nikolett
11:00
Sasvári Nikolett
16:30
Szőts István
19:00
Varga Diana
10:00
2017. szeptember 26., kedd
Hóbor Nikolett
09:00
Oravecz István
18:00
Sasvári Nikolett
20:00
Varga Zsuzsa Marietta
17:30
2017. szeptember 27., szerda
Hóbor Nikolett
09:00
Matkó Tímea
11:00
Mucsi Edina
17:15
Pulay Szilvi
17:00
2017. szeptember 28., csütörtök
Rizmayer Nikolett
11:00
17:30
Szántó Ildikó
09:00
20:00
Szőts István
19:00
2017. szeptember 29., péntek
Hermán Adri
16:00
Kilián Csillag
16:15
Matkó Tímea
17:00
Mucsi Edina
11:00
18:15
Pais Petra
16:30
Rizmayer Nikolett
19:00
Szántó Ildikó
09:00
2017. szeptember 30., szombat
Kilián Csillag
09:30
Mucsi Edina
17:15
Pais Petra
17:30
Rizmayer Nikolett
12:00
Szántó Ildikó
11:00
2017. október 01., vasárnap
Fehér Sándor
17:00
Kilián Csillag
18:00
Mucsi Edina
09:30
Pilisy Zsófi
17:00
Szántó Ildikó
12:30
Wekerle Gyula
18:00
2017. október 02., hétfő
Hóbor Nikolett
09:00
Kilián Csillag
20:00
Mucsi Edina
17:15
Rizmayer Nikolett
11:00
Sasvári Nikolett
16:30
Szőts István
19:00
Varga Diana
10:00
2017. október 03., kedd
Hóbor Nikolett
09:00
Oravecz István
18:00
Sasvári Nikolett
20:00
Varga Zsuzsa Marietta
17:30
2017. október 04., szerda
Hóbor Nikolett
09:00
Matkó Tímea
11:00
Mucsi Edina
17:15
Pulay Szilvi
17:00
2017. október 05., csütörtök
Hóbor Nikolett
09:00
Rizmayer Nikolett
11:00
17:30
Szántó Ildikó
20:00
Szőts István
19:00
2017. október 06., péntek
Hermán Adri
16:00
Hóbor Nikolett
09:00
Kilián Csillag
16:15
Mucsi Edina
11:00
18:15
Pais Petra
16:30
Rizmayer Nikolett
19:00
2017. október 07., szombat
Mucsi Edina
17:15
Pais Petra
17:30
Rizmayer Nikolett
12:00
Szántó Ildikó
11:00
2017. október 08., vasárnap
Fehér Sándor
17:00
Kilián Csillag
18:00
Mucsi Edina
09:30
Pilisy Zsófi
17:00
Szántó Ildikó
12:30
Wekerle Gyula
18:00

Videók