2019. február 23., szombat
Preview

Alakformáló

Az óra 8-10 perces bemelegítéssel indul, melynek során a szervezetet felkészítjük az átmozgatásra. A fő részben egyszerűen felépített, jól követhető edzést végzünk, a lehető legtöbb izomcsoportra kiterjedően, változatos gyakorlatokkal és az erősítő, illetve alakformáló hatás fokozása érdekében különböző eszközök segítségével (súlyzó, gumikötél, szalag). A levezető részben az egész testre kiterjedő nyújtás következik, hogy izmaink megőrizzék a rugalmasságukat, regeneráljuk a testünket.
Nem koreografált óra. Kortól és edzettségi szinttől függetlenül bárki, bármikor csatlakozhat!

Cél: a szervezet izomtónusának növelése, testtartás javítása, a testvonal formálása.

Oktatók

Órák

Farkas Roxána
2019. február 24., vasárnap
08:30
2019. február 26., kedd
16:00
2019. február 27., szerda
16:00
2019. március 01., péntek
08:00
Hóbor Nikolett
2019. február 25., hétfő
09:00
2019. február 26., kedd
09:00
17:00
2019. február 27., szerda
09:00
2019. február 28., csütörtök
09:00
2019. március 01., péntek
09:00
16:00
Kovács Csilla
2019. február 24., vasárnap
18:00
2019. március 01., péntek
17:00
2019. március 03., vasárnap
18:00
Krekács Ildi
2019. február 23., szombat
11:00
2019. február 27., szerda
19:30
Krizsa Tímea
2019. február 24., vasárnap
16:00
2019. február 25., hétfő
16:30
2019. március 01., péntek
17:30
2019. március 03., vasárnap
08:30
16:00
Kállai Etelka
2019. február 25., hétfő
19:00
2019. február 28., csütörtök
19:00
Lékó Zsanett
2019. február 26., kedd
07:00
2019. február 27., szerda
20:00
2019. február 28., csütörtök
07:00
08:00
2019. március 02., szombat
10:00
2019. március 03., vasárnap
09:00
Majoros Dóra
2019. február 27., szerda
08:00
Mucsi Edina
2019. február 23., szombat
17:15
2019. február 24., vasárnap
09:30
2019. február 25., hétfő
17:30
2019. február 27., szerda
17:00
2019. március 01., péntek
11:15
2019. március 02., szombat
17:15
2019. március 03., vasárnap
09:30
Oravecz István
2019. február 26., kedd
17:30
Pais Petra
2019. február 23., szombat
17:30
2019. február 25., hétfő
15:00
2019. február 26., kedd
08:00
2019. február 27., szerda
10:15
15:00
2019. március 01., péntek
16:30
2019. március 02., szombat
17:30
Pilisy Zsófi
2019. február 24., vasárnap
17:00
2019. március 03., vasárnap
17:00
Rizmayer Nikolett
2019. február 23., szombat
12:00
2019. február 25., hétfő
11:00
2019. február 27., szerda
17:00
2019. február 28., csütörtök
11:00
17:15
2019. március 01., péntek
19:00
2019. március 02., szombat
12:00
Sasvári Nikolett
2019. február 26., kedd
20:00
Szántó Ildikó
2019. február 24., vasárnap
12:00
2019. február 27., szerda
11:00
2019. február 28., csütörtök
19:30
2019. március 02., szombat
10:30
2019. március 03., vasárnap
12:00
Székely Bernadett
2019. február 23., szombat
10:00
2019. február 24., vasárnap
09:00
2019. február 25., hétfő
16:00
2019. február 27., szerda
07:00
Varga Diana
2019. február 25., hétfő
20:30
Varga Zsuzsa Marietta
2019. február 25., hétfő
20:00
2019. február 23., szombat
Krekács Ildi
11:00
Mucsi Edina
17:15
Pais Petra
17:30
Rizmayer Nikolett
12:00
Székely Bernadett
10:00
2019. február 24., vasárnap
Farkas Roxána
08:30
Kovács Csilla
18:00
Krizsa Tímea
16:00
Mucsi Edina
09:30
Pilisy Zsófi
17:00
Szántó Ildikó
12:00
Székely Bernadett
09:00
2019. február 25., hétfő
Hóbor Nikolett
09:00
Krizsa Tímea
16:30
Kállai Etelka
19:00
Mucsi Edina
17:30
Pais Petra
15:00
Rizmayer Nikolett
11:00
Székely Bernadett
16:00
Varga Diana
20:30
Varga Zsuzsa Marietta
20:00
2019. február 26., kedd
Farkas Roxána
16:00
Hóbor Nikolett
09:00
17:00
Lékó Zsanett
07:00
Oravecz István
17:30
Pais Petra
08:00
Sasvári Nikolett
20:00
2019. február 27., szerda
Farkas Roxána
16:00
Hóbor Nikolett
09:00
Krekács Ildi
19:30
Lékó Zsanett
20:00
Majoros Dóra
08:00
Mucsi Edina
17:00
Pais Petra
10:15
15:00
Rizmayer Nikolett
17:00
Szántó Ildikó
11:00
Székely Bernadett
07:00
2019. február 28., csütörtök
Hóbor Nikolett
09:00
Kállai Etelka
19:00
Lékó Zsanett
07:00
08:00
Rizmayer Nikolett
11:00
17:15
Szántó Ildikó
19:30
2019. március 01., péntek
Farkas Roxána
08:00
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
Kovács Csilla
17:00
Krizsa Tímea
17:30
Mucsi Edina
11:15
Pais Petra
16:30
Rizmayer Nikolett
19:00
2019. március 02., szombat
Lékó Zsanett
10:00
Mucsi Edina
17:15
Pais Petra
17:30
Rizmayer Nikolett
12:00
Szántó Ildikó
10:30
2019. március 03., vasárnap
Kovács Csilla
18:00
Krizsa Tímea
08:30
16:00
Lékó Zsanett
09:00
Mucsi Edina
09:30
Pilisy Zsófi
17:00
Szántó Ildikó
12:00