2019. április 18., csütörtök
Preview

Alakformáló

Az óra 8-10 perces bemelegítéssel indul, melynek során a szervezetet felkészítjük az átmozgatásra. A fő részben egyszerűen felépített, jól követhető edzést végzünk, a lehető legtöbb izomcsoportra kiterjedően, változatos gyakorlatokkal és az erősítő, illetve alakformáló hatás fokozása érdekében különböző eszközök segítségével (súlyzó, gumikötél, szalag). A levezető részben az egész testre kiterjedő nyújtás következik, hogy izmaink megőrizzék a rugalmasságukat, regeneráljuk a testünket.
Nem koreografált óra. Kortól és edzettségi szinttől függetlenül bárki, bármikor csatlakozhat!

Cél: a szervezet izomtónusának növelése, testtartás javítása, a testvonal formálása.

Oktatók

Órák

Farkas Roxána
2019. április 19., péntek
08:00
2019. április 20., szombat
12:00
2019. április 21., vasárnap
09:30
2019. április 22., hétfő
11:00
2019. április 23., kedd
16:00
2019. április 26., péntek
08:00
Hermán Adri
2019. április 23., kedd
10:15
2019. április 25., csütörtök
15:00
Hóbor Nikolett
2019. április 18., csütörtök
09:00
16:00
17:00
2019. április 19., péntek
09:00
16:00
2019. április 23., kedd
09:00
17:00
2019. április 24., szerda
09:00
16:00
2019. április 25., csütörtök
09:00
16:00
17:00
2019. április 26., péntek
09:00
16:00
Kovács Csilla
2019. április 28., vasárnap
18:00
Krizsa Tímea
2019. április 19., péntek
17:30
2019. április 21., vasárnap
16:00
2019. április 26., péntek
17:30
2019. április 28., vasárnap
16:00
Lékó Zsanett
2019. április 18., csütörtök
07:00
08:00
2019. április 20., szombat
10:00
2019. április 23., kedd
07:00
2019. április 24., szerda
20:00
2019. április 25., csütörtök
07:00
08:00
2019. április 27., szombat
10:00
Majoros Dóra
2019. április 22., hétfő
09:00
2019. április 24., szerda
08:00
Mucsi Edina
2019. április 19., péntek
11:15
2019. április 24., szerda
17:00
2019. április 26., péntek
11:15
2019. április 28., vasárnap
09:30
Nagy Erika
2019. április 21., vasárnap
08:30
2019. április 28., vasárnap
08:30
Oravecz István
2019. április 23., kedd
17:30
Pais Petra
2019. április 19., péntek
15:30
16:30
2019. április 20., szombat
10:30
17:00
2019. április 22., hétfő
15:00
2019. április 23., kedd
08:00
2019. április 24., szerda
10:15
15:00
2019. április 26., péntek
15:30
16:30
2019. április 27., szombat
17:00
Pilisy Zsófi
2019. április 21., vasárnap
17:00
2019. április 28., vasárnap
17:00
Rizmayer Nikolett
2019. április 18., csütörtök
11:00
2019. április 24., szerda
17:00
2019. április 25., csütörtök
11:00
2019. április 26., péntek
19:00
2019. április 27., szombat
12:00
Szántó Ildikó
2019. április 18., csütörtök
19:30
2019. április 25., csütörtök
19:30
2019. április 27., szombat
10:30
2019. április 28., vasárnap
12:00
Sárosi Vivien
2019. április 20., szombat
17:30
2019. április 24., szerda
11:00
2019. április 27., szombat
17:30
Sátor Kata Mónika
2019. április 22., hétfő
17:30
Varga Diana
2019. április 23., kedd
20:30
2019. április 18., csütörtök
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
17:00
Lékó Zsanett
07:00
08:00
Rizmayer Nikolett
11:00
Szántó Ildikó
19:30
2019. április 19., péntek
Farkas Roxána
08:00
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
Krizsa Tímea
17:30
Mucsi Edina
11:15
Pais Petra
15:30
16:30
2019. április 20., szombat
Farkas Roxána
12:00
Lékó Zsanett
10:00
Pais Petra
10:30
17:00
Sárosi Vivien
17:30
2019. április 21., vasárnap
Farkas Roxána
09:30
Krizsa Tímea
16:00
Nagy Erika
08:30
Pilisy Zsófi
17:00
2019. április 22., hétfő
Farkas Roxána
11:00
Majoros Dóra
09:00
Pais Petra
15:00
Sátor Kata Mónika
17:30
2019. április 23., kedd
Farkas Roxána
16:00
Hermán Adri
10:15
Hóbor Nikolett
09:00
17:00
Lékó Zsanett
07:00
Oravecz István
17:30
Pais Petra
08:00
Varga Diana
20:30
2019. április 24., szerda
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
Lékó Zsanett
20:00
Majoros Dóra
08:00
Mucsi Edina
17:00
Pais Petra
10:15
15:00
Rizmayer Nikolett
17:00
Sárosi Vivien
11:00
2019. április 25., csütörtök
Hermán Adri
15:00
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
17:00
Lékó Zsanett
07:00
08:00
Rizmayer Nikolett
11:00
Szántó Ildikó
19:30
2019. április 26., péntek
Farkas Roxána
08:00
Hóbor Nikolett
09:00
16:00
Krizsa Tímea
17:30
Mucsi Edina
11:15
Pais Petra
15:30
16:30
Rizmayer Nikolett
19:00
2019. április 27., szombat
Lékó Zsanett
10:00
Pais Petra
17:00
Rizmayer Nikolett
12:00
Szántó Ildikó
10:30
Sárosi Vivien
17:30
2019. április 28., vasárnap
Kovács Csilla
18:00
Krizsa Tímea
16:00
Mucsi Edina
09:30
Nagy Erika
08:30
Pilisy Zsófi
17:00
Szántó Ildikó
12:00